Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az, amit a párotok/exp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az, amit a párotok/expárotok mondott nektek, és a legrosszabbul esett?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Hosszú a lista... megkaptam már, hogy milyen borzasztó anya leszek majd. Vagy hogy megbánta, hogy házvásárlásba kezdett velem. Azt is, hogy bármennyire is akar engem szeretni, nem tud "úgy". Nem tehet róla, ő egyszerűen fullos nőre vágyik. Ilyesmik :)
2023. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Lekurvázott.

Ő vette el a szűzességem, nem voltam senki mással.

Nárcisztikus rohadék volt egyébként, ma már nem bánt a dolog, de akkor nagyon fiatal voltam, a szívemre vettem.

2023. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Amikor a nagyobb mélyebb élményeinket pl ahogy összejöttünk, azokat a sztorikat amik összehoztak, vagy a véletlen spontan jött hihetetlen kapcsolódasokat, egybeeséseket, megható pillanatokat kezdik kifordítani hogy vicc volt csak, meg szarkasztikusan cinikusan beszélnek róla.


Mintha a Tintanic hajó orrán állós részt írnák át, az ilyen nagyobb pillanatokat, egy jelentéktelen vicces röhejes semmivé.

Amikor alapjaiban ássák alá.


Azért a többesszám mert 2 volt párom is csinálta ezt.

Amikor az elsőtől döbbenten hallgattam hogy kifigurázza azokat a pillanatokat amik mindkettőnket sziven ütöttek és átírják, nem gondoltam volna hogy létezik még egy ilyen ember a földön.

Az emlékeket valahogy mindenki megtartja magában szakítás után is. Nem átírja vígjátékká vagy szánalommá.


De aztán jött a mégnagyobb döbbenet hogy más is ezt csinálja. Tehát ez nem is egyedi.

Saját magukban lerombolják a képet a kapcsolatunkról, annak jelentőségéről, lekicsinyítik magukban.

Gondolom ez vmi önvédelem bennük hogy ne fájjon annyira ha vége, ha nem sikerült.

Nekem meg olyan mintha késsel szúrnának szíven.

Mert a szakítás enélkül is szenvedés, de így meg egyenesen pokol.

Hogy még az emlékedet is elveszik.

2023. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A párom nem mond olyanokat.


Exem... hosszú a lista.

Keveset keresek (többet kerestem mint ő), nem vagyok jó semmire, a szex is pocsék velem...

Narcisztikus beteg ember. Én meg annyira naív és szerelmes voltam, eleinte mindent megbocsátottam.


30N

2023. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Exem…

amikor én 1000000% biztos voltam benne hogy vele akarom leélni az életem, addig ő “nem volt biztos hogy én vagyok a megfelelő”

Sok időmet elrabolta. Ez a legundorítóbb. Hogy tökös se volt annyira hogy szakítson…

Amikor meg 10 év után szakítottam vele csak annyit mondott hogy segít pakolni…

A hideg is kiráz a mai napig.

2023. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!