Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit lehet tenni? (köszönöm ha végig olvasod)

Figyelt kérdés

4 éve leszünk együtt a párommal és úgy érzem eltávolodtunk egymástól.

A sztori ott kezdődött, hogy kezdtek problémáink lenni a szexuális életünket tekintve, én egyre kevésbé akartam az együttlétet ő pedig nagyon akarta, ebből elég sok konfliktusunk volt. Nálam közbejöttek nőgyógyászati problémák is ami még inkább nehezítette,abba hagytam a fogamzásgátlót mert azt hittem az okozza a libidó problémákat és a nőgyógyász is megerősített ebben, de nem segített, majd összeszedtem egy gombás fertőzést amiből elég nehezen sikerült kijönni.

Ma már ott tartunk, hogy nagyon ritkán vagyunk úgy együtt mert én egyáltalán nem akarom (vagy csak nagyon ritkán) ő pedig sajnos vagy nem sajnos megoldja magának a wc-n.

Az utóbbi időben nagyon sokat gondolkodtam és arra jutottam, hogy ha úgy adódna én mással sem akarnám az együttlétet, tehát nagy valószínűséggel velem van a baj. Azt is tapasztaltam, hogy szívesen keresem más férfiak társaságát ami nagyon rosszul érint, pedig szoktunk közös programokat szervezni, sokat vagyunk együtt a kis távolság ellenére is. Szeretem a páromat és úgy érzem ő is szeret engem, beszéltünk is erről. Neki nyilván fáj, hogy elmarad az együttlét, de megérti és végül nem jutottunk megoldásra. Úgyhogy gőzöm sincs mit tehetnék, már ha egyáltalán tehetek bármit is.



2023. jún. 26. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerencsétlen csóka veri a wc-n amíg te a szobában falsulsz?

Endgedd el és vegyél magadnak egy kutyát. Egy egészséges férfi nem rád vágyik.

2023. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Hm, természetesen bezavartak rendesen a nőgyógyászati problémák, de főleg az, hogy erőltette! Úgyhogy szerény véleményem szerint dobd ki és menj el szexológushoz, pszichológushoz is, hogy mi állhat pontosan a háttérben.

De szerintem benned van, hogy erőltette volna (miközben csak magára gondolt szex közben, nem egyezett a szexuális étvágy, pózok és ilyesmik), nemhiába nem fekszel le vele most se, hiába vagy már egészséges.

2023. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja, hogy lefekszel vele annak ellenére, hogy nem kívánod a szexet? Hagyd el, ő meg keressen mást, aki kielégíti, magaddal törődj inkább. Nem bánja, hogy nem akarsz, mégis lefekszik veled! Fúj!
2023. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
4 évig mit csináltatok akkor? Szerintem egyszerűen csak ráuntál, más férfira vágysz, másról fantáziálsz, csak még egy anonim oldalon sem mered ezt bevallani. Gondolom egyáltalán nem érdekel, hogy ő mit érez, te pedig önző vagy. És nem, egyáltalán nem szereted őt, legfeljebb megszoktad, gondolom vannak tulajdonságai, amik jól jönnek. Majd ha a következőt hülyíted, azért árult el neki, hogy idővel frigiddé válsz, ne érje meglepetésként.
2023. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom miért nem szakítasz vele?

Tulajdonképpen megvonod tőle azt amitől egy párkapcsolat nem lakótársi haverság: a szexet.

Ha te nem tudsz és nem akarsz szexelni, se vele, se mással, viszont más csókákat lesegetsz akkor nem értem hogy ebben mi nem egyértelmű?

Lopod szegény srác éveit, miközben ő érdemelne egy olyan partnert akivel jobban passzolnak egymáshoz. Te meg akkor egy aszexuálist.

Nincs baj ezzel, a baj azzal van ha nem tiszteled más idejét.

2023. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Jól leírták az előttem hozzászólók hogy mi a gond. Legalább más módokon kielégítenéd, de gondolom ahhoz sincs "kedved", hát szerintem engedd el, ne kínozd tovább.
2023. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a vége nagy valószínűséggel megcsalás lenne, akkor is, ha még tartja magát szerencsétlen. Mindkettőket megértelek, ez a helyzet senkinek sem könnyű. De ebben az esetben jobb ,ha elengeditek egymást, mert ez így csak egyre rosszabb lesz és felemészt mindkettőtöket.
2023. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény alig kap szexet tőled, de te más férfiakat nézegetsz. Itt már egyértelmű, hogy vége
2023. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Leclerc ***** válasza:
Persze úgy érzed szereted, de csak mint embert, igazából már nem vagy szerelmes belé. Ezért nem kívánod már. Ez a kapcsolat kihűlt, jobb ha szétmentek.
2023. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!