Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én keresem ő nincs meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én keresem ő nincs meg, ha ő keres engem, akkor nem talál. Hogy engedjem el az ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés

Külföldön éltünk együtt. Hazajöttem mert elment misszióba(évekre).

Amikor jött hozzám misszio után, nem akartam visszamenni hozzá, ezért, mert elment. Sokat küzdött és feladta.

Visszament külföldre, eltünt. De később meggondoltam magam és kerestem. Haverok családja senki nem tudott róla semmit. Nem találtam. Itt meg én adtam fel.

Aztán ő keresett engem, de időközben számot is cseréltem senki nem ért el, facem inaktiv volt. Nem talált. Feladta.

Most tudtam meg hogy keresett, a közös számainkat küldte, de már nincs facen, családja haverok megint nem tudnak semmit nem érik el ki van kapcsolva. Megint feladta.

Megint én keresem öt.

Most egy normális szerelem nem úgy működik hogy a felek egymásra találnak es együtt vannak? Ez ami meg nálunk megy hogy kergetjük egymást éveken át, jól látom, hogy egy olyasvalami amit végleg örökre engedjek el, mert csak szenvedek?



#elengedés megint
2023. jún. 26. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez egy romantikus regénybe illik. Van benne valami vonzó, hogy ilyen kalandos. Szerintem teljesen elengedni akkor tudnád, ha találnál valakit helyette, aki szintén izgalmas, de azért megfogható.
2023. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engedd el!
2023. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mar elengedtem nem egyszer. Aztán keres küzd nem talál. Aztan eltünik, de erre meg én küzdök nem talál. Én megint elengedem. Én tűnök el. Nem fog találni.

Ez valami iszonyat nehéz igy érzelmileg.

2023. jún. 26. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor keress, te már ne keresd!
2023. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt mind megoldaná ha elérhető lennél fészen. Látod zuckerberg összehozna titeket ha engednéd.
2023. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Milyen szerelem ami egy facen múlik? Valahogy ez sem tűnik nekem vmi normálisnak.

Szerintem tényleg megint elengedem. Habár már szétkürtöltem egész külföldön hogy keresem. Mindenki le fogja neki adni, ha előkerül. Amikor én már megint nem leszek mert elengedem mivel nem akarok szenvedni.

Mint ahogy akkor is elengedtem.


Az elengedés lehet az életfeladatom?

2023. jún. 26. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát az megy is ahogy eddig is ment. Más se ment eddig, csak elengedni.

De most meg mindenki forró dróton keresi. Már kezdtem mondani hogy én inkább kiszállnék, hagyom. Lehet nem is kéne vele foglalkozni, mert már más (ember)lett. Erre: "ne tedd, ha tudok valamit azonnal jelzem. Aludj jól"

Attól még elbizonytalanodtam.

Én nem tudom ez mi, de lehet nekem ez nem kell tényleg.

2023. jún. 26. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért kajak úgy csináltok, mintha nem egy olyan korban élnénk, ahol interneten bárkivel lehet tartani a kapcsolatot
2023. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!