Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyenli a barátnőm a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenli a barátnőm a kapcsolatunkat vagy nem???

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyunk együtt is lakunk már

3 lánya van akiket elfogadtam mintha a sajátjaim lennének

Mégis az az érzésem hogy titokban tartaná a kapcsolatunkat mert közösségi médiában csak magukról tesz fel képeket kettőnkről nem

Nyilvánosan megyünk együtt programokra meg minden ilyesmi de mégis olyan mintha szégyenli

Nem értem miért!


2023. júl. 1. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert ki tudja meddig leszel neki.

Tiszta égő lenne egyszer azt mutogatni facen hogy nagy a szerelem máskor meg szakítos idézeteket posztolni:D

Ez pláne egy asszonynak anyának gyerekkel extrém égő lenne hogy volt férj nincs férj. Volt pasi aztán nincs pasi:D

2023. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kell megkérdezni.

Vagy egyszerűen tegyél fel te közös képet.

2023. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyik lányismerősöm egy gazdag idős hapsihoz ment férjhez akkor még az fb-ra feltöltött esküvői képeken sem szerepelt a vőlegény/férj hanem csak a csokordobásos esetről volt fenn vagy 10 db kép különböző látószögekből.
2023. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Kibasztott fészbuk. Hány ember kapcsolatát tette már tönkre. Olyan mint a horoszkóp.


Én meg pont leszarom hogy mit és hogy posztol a párom.

2023. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Mi SOHA(!) nem szerepelnénk a közösségi médiában ilyen szinten a jelenlegi párommal!!!


Idősebb korosztály vagyunk, bőven túl a kora fiatalságunkon. Nekünk egyáltalán nem ezen múlik a boldogságunk...


Ráadásul egyikünknek sem lett magzatja, sem hosszabb távú együttélése az ellenkező nemmel. Így alakult korábban.


Voltak más kötelezettségeink, életfeladatunk. Ennyi.

2023. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%
Gondolom nem akarja lejáratni magàt .Biztosra megy .Eleve gyerekei vannak kèpzeld csak el hogy a gyerekei barátai mit mondanának az anyjukrol hogy van baràtja nincs baràtja stb .
2023. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy szégyell. Én meg egyáltalán nem teszek fel másról képet.

3 gyerekes anyukával jársz, hűha

2023. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Kétségtelen hogy nem lényeg az hogy a közösségi médiában mi van és mi nem

Viszont én raktam fel kettőnkről képet hogy mégis lássák hogy valóban együtt vagyunk


Erre nekiállt reklamálni hogy miért tettem meg kérdezte hogy mi bajom van


Szóval érdekes

2023. júl. 2. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Kénytelen részrehajlóan, elfogultan viselkedni a volt párja előtt.


Valóban nem ok nélkül érzed magad rosszul. Szerintem nem ártana csomagolnod lassan és elköltöznöd.


Én egészen biztosan nem tudnék neked szállást adni. De majd lehet, hogy Valaki befogad. Léteznek még hajléktalanszállók.


Esetleg munkásszállók.


Bocsánat, hogy megírtam az őszinteséget.

2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!