Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a párommal?

Figyelt kérdés

Együtt élünk lassan 1 éve,most hétvégén nagyon sokat gondolkodtam azon hogy nekem ez a kapcsolat nem jövedelmező, mert barátom mindig mindenhova siet,lehagy,nem erdekli hogy nem tudom utolérni,nem erdekli hogy nekem mi a jó es mi nem,egesz nap játszik es hasonlók.:(

(Ma is azert kellett hamarabb hazajonnunk valahonnan,hogy o tudjon jatszani itthon)

Sajnálom hogyha valakinek f4szsag ami miatt gondolkozok a szakításon de nekem ezek szarul esnek😂



2023. júl. 2. 15:19
1 2
 11/19 Leclerc ***** válasza:
100%

Igazából akkor is megvan minden jogod a szakításhoz, ha nem tudod indokolni.

Ha akarod tedd meg, nem kell senkinek igazolnod.

Jó tanács:

Ha nekiáll ígérgetni, hogy majd megváltozik, arra semmi esetre se hallgass, mert nem fog változni, 1-2 hétig, hónapig teper, aztán megint ugyanott lesztek, ahol most vagy.

2023. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem fszg. Hagyd ott. Nem illetek össze.
2023. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Játékfüggő, az ilyeneket dobni kell, igen
2023. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, mennyi választ vársz még el, 100-at, hogy erőt gyűjts? Nem kéne egyáltalán, mert nem szeret téged, épp emiatt ki kell dobni a pics*b*!
2023. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"ha o ugy viselkedik velem en se leszek hozza normalis"

Így néz ki egy boldog pár!

2023. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont amit #15 mond. Ha már benned van, hogy csakazértis keresztbe teszel a másiknak mert ő rossz hozzád, az már nem a szerelem/szeretet. Ha érdekelne ez a kapcsolat megoldást keresnétek, nem pedig egymást bántanátok.
2023. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nemrég írtam egy hasonló választ.


Egyrészt, hogyha szereted akkor ne add fel . Két embernek nem kell ugyan olyannak lennie, hogy boldogok legyenek együtt. Szerintem önmagában értékes egy olyan embert találni akivel szeretitek egymást és megéri küzdeni a kapcsolatért ( hozzáteszem, minden kapcsolatban vannak problemák amiket meg kell oldani ).


Ami a játékfüggőséget illeti , muszáj lesz megbeszélned vele a dolgot ÚGY hogy ő is megértse. Sok oka lehet, hogy a játékokba menekül , de amit talán megemlítenék az az, hogy első kapcsolatoknál , ahol mindketten szeretik egymást ( ahogy irtad ) , az illető ugy gondol rád mint aki mindig mellette lesz, ezért biztonságba erzi magát , boldog, sok idot tolt magával , stb... a lényeg , hogy elfelejtette , hogy a kapcsolatért tenni kell. Vagy úgy érzi, hogy szeretitek egymást és ennél több nem kell neki.


Ezert mindenkeppen fontos, hogy egyértelműen jelezd neki, hogy neked ennyi nem elég . Ha súlyos az eset akkor akár választás elé is kell állítanod ( ha szeret téged akkor lerakja a játekokat ) , de egyébként meg is lehet beszélni.


És ha ez a probléma akkor valószínűleg más gondok mögött is ez áll. Sok embernek elég ha szeretik , ezért azt gondolja minden rendben van amíg érzi a szeretetet . De megint csak sok olyan ember van , mint te. Akiket szeretnek, de mégsem elég nekik.


Szerintem ha együtt akartok maradni akkor fontos, hogy a jovoben is, mindig éreztessd vele, hogy mire van szukseged és addig beszélj vele amíg nem kapod meg . Ha másoktol varod a választ, masoknak panaszkodsz , akkor nem fogja erezni a problémát . Nyugondtan mond meg neki, hogy most vagy abbahagyja vagy elmész és ha visszajön akkor ne hagyd ellustulni . Éreztessd vele, hogy tennie kell érted !


Remélem tudtam segíteni nektek és sikerül megoldani a problémát !

2023. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is játszok de nekem ha lenne valakim beosztanám az időt és nem úgy hogy haza kergetem magunkat mert haverokkal megbeszéltük hogy ekkor játszunk.. XDD
2023. júl. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 pedig nalunk pont igy van😂
2023. júl. 9. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!