Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek párkapcsolati tanácsadóhoz?

Figyelt kérdés
Igazából a férjem nem is érzékeli annyira hogy gond lenne és nem "hisz" az ilyen terápiákban. Nem beszéltünk róla de ismerem. Én viszont úgy érzem hogy mindig elbeszélünk egymás mellett, jó lenne ha valaki segítene nekünk megérteni egymást. Nektek hogy alakult a terápia? Ilyen típusú férjetek belátta hogy van probléma? Esetleg válás lett a vége?
2023. júl. 2. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok és röhejesnek tartom az ilyet, semmiképpen nem mennék
2023. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mi a probléma gyökere. Mármint érthető, hogy félreértés történik, mert nem értitek meg egymást, de mi az oka, hogy nem értitek meg egymást? Vita, vagy általános dolgokról van szó?

Meglehet próbálni, de ha a férjed nem teszi oda magát rendesen ott se, akkor rajtatok csak a válás segít...

2023. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként szintén röhejesnek tartom és úgy gondolom, hogy lehúzás, de ha szeretném a másikat akkor belemennék a kedvéért, hogy egy pár alakalomra menjünk el, még ha nem is remélem, hogy megoldás lenne bármire. Nyilván, ha itt tart egy kapcsolat akkor komolyabb gondok vannak és felmerülne az is, hogy egyáltalán megoldható-e, de az szerintem semmiképpen nem lenne megoldás, hogy ellenzem, mert az csak újabb konfliktust szülne, hogy még erre sem vagyok képes.
2023. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1es. Mások vagyunk, valakinek könnyű megbeszélni, valaki veszekszik és kiadja magából, olyanok is vannak is akik szépen megtudják beszélni és megértik egymást. Igen röhejes de amikor egy család lehetséges széthullásáról van szó akkor már mindenre gondol az ember.
2023. júl. 2. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elbeszéltek egymás mellett, akkor ez nem kapcsolat. Ha a férjed sz*rik rá, hogy te nem érzed jól benne magad, akkor lényegében rád sz*rik. Ebben az esetben, hogy csak egyoldalúan te akarsz elmenni terapeutához, ez színtiszta pénzkidobás. Én benyújtanám az ultimátumot: vagy változtat a kommunikációján (és nem csak ideiglenesen), vagy válunk. És tartanám is ehhez magam.
2023. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: de ez a jelek szerint egy diszfunkcionális család. Így nem sok értelme van ragaszkodni hozzá.
2023. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miben nem egyeztek meg? Miért beszéltek el egymás mellett? Nincs leírva a lényeg...
2023. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nezd meg Kerdezo. Fel fogod ismerni a ferjed

2023. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ilyen a férjem. Hideg futkos a hátamon az ilyen emberektől.
2023. júl. 3. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!