Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, hogy mindent az anyjára fog?

Figyelt kérdés

Jelenleg hárman élünk a párom anyjával. Ő nem tudja magát ellátni. Ha nem költözünk hozzá akkor maradt volna az otthon amiről érthető okokból hallani se akarnak.

A párom emiatt nem dolgozik, de az ápolási pénzt se intézte el eddig mert szerinte túl bonyolult. Az anyja nyugdíjából és az én fizetésemből élünk fél éve.

Egész nap otthon van de azon kívül hogy az anyját eteti pelenkázza, fürdeti, nem csinál semmit, én főzök mosok takarítok három műszak mellett. Én nem tudom milyen egy idős szülőt gondozni, szerintem nem is lennék rá képes, de szerintem túlzásba viszi azt hogy a saját lustaságát az anyjára fogja. Nem akarom őt cserben hagyni, de ez így nem élet.


2023. júl. 4. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha még el is intézte volna, akkor se segítene neked semmit! Hagyd el, meglátod, akkor rögtön megy intézkedni, vagy szegény asszonyt otthonba teszi, ahol lehet jobb sorsa lenne!
2023. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez viccnek is rossz. Sose mennék ilyenbe bele. Gondolom a kérdést a másik mai kérdés ihlette, de az a férfi szemszögéből volt kiírva.

Soha soha soha nem kezdenék ilyen pasival, nemhogy még el is tartsam 😵

2023. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Jó hülye vagy, hogy ezt fél éve tűröd. Nem derül ki, hogy nő vagy férfi a párod? De mindegy is. Az én nagymamám is otthonban van és semmi baja nem lett tőle. Annyi, hogy így nekem is van saját életem és nem kell 24 órában ápolni. A párod simán csak kihasznál, te meg tűröd. Te nem akarod őt cserben hagyni? Hát ez jó, mert ő meg röhög a markába, miközben végignézi, ahogy bevállalod a negyedik műszakot a három után otthon, meg még el is tartod őket.
2023. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén... Tényleg ez volt a legjobb az összes közül?

KOMOLYAN? 😑

2023. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Gondold végig mit ad neked,hogy vele vagy.


Az ápolási pénzhez el kell végezni egy rövid két hetes tanfolyamot,hát ezt az,aki két nő fizetéséből és nyugdíjából nem akarja,hagyd ott majd akarja.


Egyébként az ápolási pénz SOKKAL EGYSZERŰBB,MINT A MUNKA vagyis,hogy dolgoznia kéne a párodnak,onnan tudom,mert mi ezen az egészen így,ahogy leírod másfél évvel ezelőtt estünk túl.

2023. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az.

Az érthető, ha valaki ápolja a szerettét. Az, hogy még az ezért járó pénzt is lusta elintézni, na, az már durva túlzás.

De az a baj, hogy te úgyis kitartasz mellette, és az édesanyja jó zsarolási alap lesz, hogy maga mellett tartson. ("Ha elhagysz, miattad kell otthonba adni", stb, stb.)

2023. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!