Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem,hogy a barátnőmnek volt sima szexkapcsolata előttem?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha könnyű vérü lenne, és nem szeret erről beszélni. Annyit mond h fiatal voltam.
2023. júl. 5. 04:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésed abszurd.

Neked is volt, nem?!

Hogy képzeled, hogy valakinek kifejezetten rád kellett volna várnia, míg összesodor vele az élet?


Volt szerelme, előtted is volt élete. Nincs jogod számon kérni.


Ha zavar, akkor állj tovább.


Szegény, pont veled kellett találkoznia.

2023. júl. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy részéről nem úgy indult, hanem érzelmekkel, de a másik csak ennyit akart, s nehezen lépett ki.


Igaza van, hogy nem akar róla beszélni, fájdalmas időszaka lehetett, s lezárta már.

2023. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1. Nem érted... Mivel en hosszú tavra tervezek vele félek h félrelép ilyen multal. En nekem nem volt szexkapcsolatom.
2023. júl. 5. 04:35
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Elmondani is kár volt.... Ha nem tudnád akkor valami máson rugóznál.
2023. júl. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem csalt meg senkit a múltban, ami alapján arra következtetsz, hogy téged majd biztos meg fog..?


Ez kb olyan mintha azt mondta volna, hogy "szilveszterkor, meg egyéb ünnepekkor szoktam alkohollal koccintani" mire te elkezdenél remegni, hogy "basszus ez egy alkoholista, ha elől hagyom a pénztárcámat, akkor kirabol hogy piát vehessen"


Irracionális félelem; a szexkapcsokat és a félrelépés között nincs korreláció.

2023. júl. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
5. Arra kovetkeztetek h ha sima szexkapcsolatba bele ment akkor könnyen elcsabulhat igy a megcsalás is megtörténhet
2023. júl. 5. 05:06
 7/40 anonim ***** válasza:
14%
Azt elmondta h eddig hany ferfivel fekudt le?
2023. júl. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne kombinálj hülyeségeket, vagy akkor ne is legyen barátnőd inkább.

Szerinted ha volt is szexkapcsolata, ugyan mi az összefüggés a között hogy téged megcsalna majd a jövőben?

Én volt hogy egy barátom mellett félreléptem, más mellett meg soha. Szerintem ne gondold túl ezeket.

2023. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a csajt. Jobb lesz neki, ha nem kell egy ilyen korlátolttal együtt lenni.
2023. júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
8. Engedett a kísértésnek. De azért elmondja h o nem olyan nő stb. Ha fejben ilyen gyenge akkor párkapcsolatban is lehet gyenge.
2023. júl. 5. 06:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!