Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, hogy gyerekesen viselkedek?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik a gyerekkorom, ezt nem tagadom. Főleg így nyáron. A sok kirándulás, biciklizés, strandra járás, társasozás a családdal, tollasozni az udvarban, vagy csak feküdni a fűbe és nézni a felhőket. Próbálom rá venni a páromat is ilyenekre, de mindig elhajt, hogy hagyjam békén a hülyeségeimmel. Ő fáradt. Inkább főzzek valamit ha annyira unatkozom. És egyébként is nőljek már fel. 30 évesen senki nem fog céltalanul lézengeni. Pedig most nem is dolgozik egy hónapig úgyhogy nem értem mibe fárad el annyira, ráadásul a szüleimmel is úgy jártunk mindenféle gyerek koromba, hogy ők három műszakoztak. Mégis akartak menni, nem tvt néztek meg telefont nyomkodtak egész álló nap.

A páromon kívül szinte minden ismerősöm ugyan így elhajt, ha csinálni akarok valamit. Igazuk van hogy gyerekesen viselkedek?


2023. júl. 5. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ki ez a pali? Hallod, ez csak cselédnek tart téged hogy főzzél.

Keress valami értelmesebb fószert akivel az általad felsorolt tevékenységeket meg tudod élni.

Még csak nem is hasonló a habitusotok a pároddal.

Váltsd le.

2023. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gyerekes. Mi is ilyenek vagyunk. Menni valahova, mindegy hogy hova, sèta biciklizès, vagy csak egy cèltalan bpjongás. Estènkènt simán leülünk játszani társas, kártya akármi. Nem szeretünk itthon ülni, tv nk nincs is összekötve èvek óta.
2023. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

NEM VAGY GYEREKES,az a borzasztó,hogy ők ilyenek.


Az a nem gyerekesség,hogy csak zabálni és a falat meg tv-internetet akarnak nézni,az a nem gyerekesség?? Szomorú,szánalmas,besavanyodott aggastyánok,még ha korilag fiatalok is.


Mozogni pedig kell mozgás nélkül mindenféle izületi problémái vannak sokaknak 40 után,ha tollasoztak volna ez nem lenne.


Kirándulni jó,én ugyanígy vagyok,annyira hiányzik a Tisza partja,ahol gyerekkoromban a nagyszüleimnél a nyarakat töltöttem.


Ha írsz magánban benne vagyok,hogy elmegyek felfedező túrára így is ezt tervezem egy ideje,egyre jobban érdekelnek Magyarország különböző vidékei

de csak a hétvégéim szabadok, hétköznap dolgozom.

2023. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is dolgozik, miért nem ő főz?

Ingyenélő lehangoló lusta vén f4sz.


Nem vagy gyerekes szerintem, de sokan 25 felett már teljesen beleuntak az életbe. Nincs kedvük ilyen programokhoz.

Menj magadban, vagy keress élettel telibb barátokat, akik hajlandóak kimozdulni.

Facebookon vannak barátnő/utitárs kereső csoportok.

Ennek a lusta dögnek meg ne nyald már ki a s3ggét.

2023. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen cserkészcsapatba kellene menned őrsvezetőnek, vagy nem tudom hogy nevezik ott azt, ami az úttörőknél az őrsvezetőnek felelt meg. Játszhatnál a kispajtásokkal, taníthatnád a kisdobosokat a tisztességes életre, nézhetnétek a felhőket meg egyéb infantilis dolgok.
2023. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nézz szét Budapesten. Az ÖSSZES ember céltalanul lézeng csiga tempóban. Egyébként a gyerekes viselkedés teljesen mást takar. Azt csinálsz, amit a vágyad megkíván. Legyen tartásod és engedd el a füled mellett a hülye megjegyzéseket.
2023. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pasit aki melletted kellene, hogy legyen, teljesen jól jellemezték előttem.


Ezek pedig nem barátok, mármint nem a te barátaid. Olyan embereket keress magad mellé, akiknek hasonló az értékrendjük, világlátásuk, hasonló programokm kapcsolják ki.

Én is ilyen vagyok, mint te, és én pl egy ideig egyedül mentem mindenhová, mert mindenki elhajtott. Te imádod a természetet, látod benne a csodát, és hasznosnak tartod a jelenben élést. Van, aki nem ilyen, őket hagyni kell.


S ha nyitsz más felé, úgy meg fogod találni a közeged.

2023. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyetted senki sem lesz boldog...
2023. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!