Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatnak esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatnak esélytelen hogy legyen jövője ?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot aki viszont messze lakik tőlem. Most Szeptemberig még itt van ő is Pesten de aztán megy haza és ezt az egészet csak távkapcsolatban tudnánk csinálni. Ilyennek lehet jövője ?
2023. júl. 5. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol el?
2023. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én magamról tudom hogy képtelen vagyok a tavkapcsolatra, de van ismerős aki evek óta abban él boldogan
2023. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Izraelben én meg Budapesten
2023. júl. 5. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a távkapcsolatnak az a jövője, hogy belátható időn belül egy helyre költöztök, akkor van esélye. Egyébiránt felesleges időpazarlás és stressz, mindkét félnek.
2023. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl nagy távolság. Esetleg ha rövid időn belül, mondjuk max fél éven belül közelebb tudnátok költözni egymáshoz.
2023. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszabb távon, fél év, egy év utánra nincs terv, megromolhatd, de ahhoz, hogy legyen terv meg kell próbálnotok és szeptemberben kell dönteni.


Vegyük az én sztorimat példaként. Erasmuson megismerkedtem egy spanyol lánnyal, jártunk de tudtam, hogy a végén úgyis visszamegyek magyarországra befejezni a diplomát. Mikor véget ért a mz Erasmus és már otthon voltam videoztunk egyet. A beszélgetés előtt a szándékom az volt, hogy szakítani fogok, a videozas közben viszont megváltozott a véleményem, s végül úgy döntöttem, hogy folytatni szeretném (ő is). A kapcsolat 8 évig tartott és a diplomáig távkapcsolat volt de már a videozas közben kiterveltük, hogy ott keres munkát és a diploma után már nem távkapcsolat lesz.


Legyen terv, az a lényeg.

2023. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!