Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok: mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: mik azok a tulajdonságok, aminek ellenére vonzódtatok valakihez?

Figyelt kérdés

Az a kérdés, milyen negatív tulajdonság ellenére találtatok valakit vonzónak, vagy minek ellenére voltatok szerelmesek valakibe? Vagy mit tudtok elképzelni, mi az, ami még belefér az ismerkedésbe, és nem azonnal kizáró ok?


Kort is írjatok légy szíves!



2019. szept. 27. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap lő 3-4 szelfit magáról Fb-a. Egy önimádó pojáca. Nagyon nem szimpatikus az egész ember. Mégis szeretem.
2019. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem kedvelik, egoista, fura természete van. Szerettem így is!
2019. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31, kettes voltam....
2019. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Rengeteg negatív tulajdonság van amit én nem gondolok negatívnak. Más emberek sem, mindenkiben megvannak de mégis van egy ilyen társadalmi norma ami miatt ezt elvileg rejtegetni kell mert jujj de rossz.

Például az önzőséget egyáltalán nem tartom negatív dolognak, szerintem semmi baj nincs azzal ha te vagy magadnak az első, ennek kéne a normálisnak lennie. Ez nem azt jelenti, hogy a párod nem lesz baromi fontos neked vagy nem tudod tiszta szívvel szeretni.

De nagyon szeretem a makacsságot, amikor valakinek erős elvei vannak és kiáll ezekért bármibe is kerül.

Szeretem amikor valaki nem akar minden áron hú de elismert, jó ember lenni. Aki nem lesz mindenkivel irreálisan tisztelettudó és segítőkész aki nem szolgált rá erre.

A lusta embereket is szeretem ha ehhez társul kellő intelligencia. Ők azok akik mindenre megtalálják a legokosabb, legkönnyebb módot mert semmi kedvük megcsinálni.

Szóval szeretem az önző, makacs, "lehetetlen", bonyolult embereket. Én is ilyen vagyok, másmilyen emberrel soha nem működne. Két erős, önző ember kapcsolata lesz a legtisztább szeretet. A párom is ilyen, amik a társadalom szerint negatív tulajdonságai én azokat imádom a legjobban, azok teszik a legjobb emberré.

2019. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

makacssag, bonyolultsag, mertekkel okoskodas (en is okoskodo vagyok, lehetnenek szexi vitaink :D ), onzes, mertekkel hatalmaskodo, kiismerhetetlen, lobbanekony (ne keverjuk az agresszivvel), perverz, mertekkel alattomos.



Ezek kisebb-nagyobb mertekben ram is jellemzoek, igy a masikban sem.zavarnanak.

2019. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a tudalekossaga ami nagyon idegesitett es negativ volt szamomra. Meg amikor ismerkedtunk is a barati tarsasagban o volt az aki mindig mindent jobban tudott, mindenbe belekotott hogy az nem ugy van . Rajottem hogy egy vegtelenul ertelmes, intelligens ember , de ezt a “kioktato” stilusa nem mindig indulokolt ... ennek ellenere is nagyon megszerettem.

24 n

2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

*indokolt

2019. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Negatív tulajdonság pl hogy könnyen ideges lesz, nagyon szűklátó körű, inkább a hagyományos dolgokhoz ragaszkodik, mint hogy újjat próbálna, sokat beszél, én nem, de mégis szerelmes lettem belé, mert vonzott a többi jó tulajdonsága, és a "rossz" sem teljesen rossz mert, kiegészítjük egymást.
2019. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szinte minden elmegy ha csak ez zavar benne

pl lehet egoista ha közben okos

2020. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
62%
1 éve szerelmes vagyok egy férfibe, annak ellenére, hogy tudom, mekkora szoknyapecér. Sokat beszél, de azt is imádom benne. Kiismerhetetlen és ez is vonz.
2020. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!