Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön e még?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 év 3 hónapot voltunk együtt, nagyon jó és harmonikus kapcsolatban voltunk szerettük egymást nagyon, annyira ha valaki idegen látott akkor többször is megkaptuk, hogy nagyon összepasszolunk. DE volt egy bibi az anyám aki mindenbe próbált beleszólni és ez kihatással volt ránk és a kapcsolatunkra emiatt szakitott velem és hazaköltöztem tőle, de viszont most elköltözöm itthonról albérletbe és megszakitom a szuleimmel a kapcsolatomat ugy hogy kozben vele sem vagy egyutt akkor szerintetek visszajön? Mert mondtam hogy bekuljunk ki de azt mondta hogy most nem, nem tud, ido kell neki, az ido eldonti, mert tul sok minden van a fejeben. Nem valtunk el csunyan sot megcsokoltuk egymast es mondtuk hogy szeretjuk egymast es ha nagy ritkan irok neki(mert ugye idot kert es ezt tiszteletben tartom) es ha irom hogy szeretlek akkor szivvel valaszol(mint regen is) szerintetek ezzel helyrehozhatom meg? Az ido segit neki? Reagal minden posztomra sztorymra jelzi hogy "itt vagyok" de nem ir soha!

2023. júl. 6. 04:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem is mondtam hogy azt mondta, hogy most meg akar leckéztetni, hogy tanuljak ebbol az egeszbol! Es okes igaza volt mert en hibaztam es elismerem!
2023. júl. 6. 04:17
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Bármilyen szitura érvényes, hogy akiben van gerinc,az egy szakítás után nem kezd újra. Főleg,ha vele szakítanak.

A te esetedben egy lelkileg gyenge ember vagy,mert hagytad magad befolyásolni.Akit lehet befolyásolni,az pedig megbízhatatlan. Bizonytalanságra nem lehet építeni.

Tudod,nekem is voltak kapcsolataim,nem én szakítottam soha.De megmondtam, nincs vissza senkinek és én sem mennék vissza.

A barátnőd,az exed egy korrekt lány,udvarias,de tartja a távolságot.Jól teszi !

2023. júl. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerinted ha latja hogy a talpamra alltam es kialltam magam miatt elso sorban es aztan o miatta akkor vissza jon meg?
2023. júl. 6. 05:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kötve hinném. Ha igazán szeretett volna, nem szakít a problémás szituban (nem megcsalás volt és társai), hanem segít neked kimászni belőle.

Fordítva te se dobtad volna, pedig gondolom, ő se volt tökéletes.

2023. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De amúgy miért kellett megvárni, amíg szakít? Előtte is biztosan mondta vagy te is érezted, hogy anyád mindenbe beleszól.

Nem szakítás után kell össze kapni magad, hanem előtte. Ez az egyik.

A másik, hogy elege lett, szakított veled, innentől már nem fogjatok újra kezdeni, ha mégis, az sosem lesz olyan, mint volt, benned lesz a tüske, hogy egyszer már elhagyott, de valószínűleg nem fog már amúgy sem visszajönni.

A harmadik. Biztos, hogy nem csak emiatt szakított. Ha egyébként jó volt a kapcsolat, elképzelhetetlen számomra, hogy ahelyett, hogy megprobaltatok volna közösen megoldani a problémát szakítás helyett, ahogy a felnőttek szoktak, ő inkább szakított. Valószínűleg más probléma is volt a kapcsolatban, max azt nem kötötte az orrodra.


24N

2023. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én túl büszke vagyok és nem kezdeném újra vele ha könyörögne akkor sem.
2023. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Visszajön.

Mi is szakítottunk az elején 2 hónap után a párom szülei miatt. A fiús szülők, főleg az anyák, katasztrofálisak tudnak lenni. Aztán a párom pár nap után nem bírta nélkülem, utánam jött és azóta is együtt vagyunk. Igen, a szülők befolyása nagyon erős, jól tetted, hogy külön költöztél, mi is külön költöztünk, de így se volt könnyű. Ha szeretitek egymást, visszajön.

2023. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remelem hogy nagy elore lepesnek szamitja es elhiszi mar hogy kepes vagyok erte mindenre!
2023. júl. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!