Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal mert kiderült Rola valami ami nekem nem fér bele. 1 het utan visszajönne, de ezalatt kavart mással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hétig voltunk külön, de megtudtam hogy már csókolozott egy masik nővel, és elmondása szerint ha akart, le is fekhetett volna vele. Annyira fáj hohy megszakad a szívem, de azt mondta hogy szeret és folytatni akarja..

Van értelme vagy halott az egész?


2021. ápr. 20. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem fér bele valami, ami kiderült, akkor amiatt felesleges újrakezdeni és nem azért, mert próbált téged elfelejteni valakivel, aki semmit se jelent neki.
2021. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Jesszus, csókolózott valakivel (és nem is volt veled, ergo nem is megcsalásról beszélünk) tra-gé-di-a!


Hisztérika...

2021. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítottam a párommal mert kiderült Rola valami ami nekem nem fér bele."

Szóval ez az 1 hét alatt ez megváltozott?

Egyébként nem hagyhattál nagy nyomott benne, ha ennyi idő alatt már mással volt.

2021. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítottam a párommal mert kiderült Rola valami ami nekem nem fér bele ...."


És most már belefér?

2021. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged! Bocsi!
2021. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked egy picit még érned kéne, mert a következetesség nem az erősséged és enélkül se harmónikus párkapcsolatod, se jó házasságod, se jól nevelt gyerekeid, de még egy fegyelmezett kutyád sem lesz!


Így nem lehet élni! Valamit kezdj magaddal!

2021. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetteted ki magad?
2021. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!