Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idő után miért akad be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idő után miért akad be a lemez ,és imételgetik ugyanazt a 3 választ mindenre?

Figyelt kérdés

Folyton kapcsolat elején azzal jött az összes pasi,hogy azt szereteik ha egy lánnyal lehet beszélni,és nem 1 szavas válaszokat ad stb stb.

Aztán ők kezdik el elt az egyszavazást.

Az eddigi kapcsolataim rossz véget értek egyébb okoból,ugyhogy mostaninál már picsit jobban "aggódok" a dolgokon,és kezd aggasztani az,hogy nála is elkezdődtek az egyszavas válaszok.

Bármit írok szinte mindenre ez van :

Az baj. Az komoly. Hát ez ilyen.

És így egész nap ezeket ismételgeti.

Most leszünk 8 hónaposan, de nekem ez aggasztó.

Mondja,hogy szeret,meg amikor lejön hozzám ,akkor minden oké ,de ahoz képest, amikor megismerkedtünk tök sok mindenről tudott írni.Én mostis próbálok témát felhozni,mesélek mindent ,de szinte csak ezek jönnek.


Ez most mit jelent?


Mert kérdeztem idősebb kollégáimat,akik azt mondták,hogy ez normális.Mélyül a kapcsolat, tudja,hogy vagy neki,most nem igyekszik annyira ,mint az elején,mert biztonságban érzi magát,és mivel mind 2 en szinte csak melóztok,lehet egyszerűen nem tud mit írni.


Kérdeztem barátokat, ott fele fele. Valaki ugyanezt mondta ,valaki pedig azt,hogy valószínuleg megunt.


Szóval most az érdekel,hogy miért kezd el a férfi idő után mindenre ugyanazt a 3 választ adni szinte mindenre? Ez minek a jele?


2023. júl. 7. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen van a fókusz.

Ne használjátok a chatet a tartalmas beszélgetések helyszínére, mert egyszerűen nem alkalmas rá. 8 hónap már bőven elég idő ahhoz, hogy áttegyétek a "székhelyeteket" vagy telefonra, vagy élőbe. A chat meg marad az egyeztetés helyszíne.


Egyébként a kb fél év (4-8 hónap) tipikusan az a kritikus hossz egy párkapcsolatban ahol már megjelenik az, hogy tenni is kell valamit a kapcsolatért, nem csak jön magától, lehet élvezni. Azaz változik a kapcsolat dinamikája, ami miatt amúgy a 25 éves kor alattiak kapcsolatainak kb 70%-a véget is ér.


Szóval ja, most jön az, hogy az bőőőven nem elég, hogy chatelgettek. Ne is akarj ott taralmas beszélgetést folytatni.

2023. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sűrün találkoztok? Személyesen jól elvagytok, vagy ott is érzel olyat hogy esetleg már rád unt?
2023. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Ez van, ha valakinek nem számít a másik ember intelligenciája párválasztáskor.
2023. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rád unt.
2023. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én alapból ilyen vagyok ,tehát nem lenne fura.
2023. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

"Bármit írok szinte mindenre ez van :"


Bocs, ennél tovább nem is olvastam.

Azt gondoltam, normális, szemtől-szembeni beszélgetésekre gondoltál.

Az efféle üzengetést nem lehet és nem is érdemes mélyebb beszélgetés helyett használni. Ha nem szoktatok minden nap találkozni, legalább hívd fel üzengetés helyett, az legalább élő szó, ha nem is látjátok egymás arcát, gesztusait.


Szokjál rá erre, és utána 1-2 hónappal térjünk vissza erre a problémára.

2023. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom. Mi 10 éve ismerjük egymást, ebből 3 éve járunk, de most sincs olyan, hogy valamit ilyen lerázó mondatokkal reagálnánk le. Legfeljebb olyasmiknél, amire tényleg nem lehet mit reagálni.

Én leginkább azt mondanám, hogy személyiségileg nem passzoltok egymáshoz. Túl más világ vagytok, és lehet, hogy amúgy szeret, meg veszettül bejössz neki, de nincs meg az az összhang, ami a jó kommunikációhoz kéne.

2023. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem csetelgetni kell, hanem telefonon vagy élőben beszélgetni. Vagy ott sem megy neki? Ha nem, akkor lehet, hogy nem elég intelligens, vagy igen, már beleszokott a kapcsolatba és nem tesz bele energiát. Bár akinek egy beszélgetés megerőltető, az meg nem elég intelligens.
2023. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Írni én sem írok röbbet, mert full hlyeségnek tartom kisregényt pötyögni, amikor este úgyis megbeszéljük.
2023. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem az inteligenciájával van a baj mivel élőben ahigy írtam nincs ilyen baj.

Elég udvarias, rendes, meg előben elhülyülünk.


Csak nekem fura hogy ahoz képest,ahogy megismertem,lecsökkent a téma.

Régen hívott minden este ,de már nem.


Én allandóan tudok mi írni.Mivel énis dolgozom, stb nem szoktam hivogatni,de ezeknél a válaszoknál régen sokkal többet mondot,éz meg aggasztani kezdett.

Majdnem minden hétvégén velem van,akkor oké minden,csak nekem pl fura,hogy hazamegy, és aztán jön ez.

2023. júl. 7. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!