Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen kapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Volt már olyan kapcsolatotok, amikor összejöttetek-szétváltatok, de továbbra is beszéltetek. Majd újra összejöttetek-szétváltatok. Ezt úgy, hogy azért váltatok szét, mert mikor kapcsolatban voltatok nem tudtatok olyan jól beszélgetni egymással, viszont egymás nélkül jól megtaláltátok a közös hangot, ezért újra megpróbáltátok. Gondolom kicsit bonyolult a kérdés, de eltudjátok képzelni.

Most én ilyen helyzetben vagyok, jelenleg vele, és félek, amiért nem beszélünk sokat szakít, majd ha beszélünk máskor is minden jó lesz megint... ha megtörténne nagyon hiányozna, mert szeretem.

Hiába keressük egymást, nincs téma, de míg külön voltunk jött a mese dögivel.

21l



2014. dec. 23. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokakkal megesik. Ez történik akkor amikor olyanok szeretnek egymásba akik nem egymáshoz valók. Szopi. Ilyen az élet ;)
2014. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:

Próbáljatok együtt kevesebb időt egymással tölteni, nem egész nap otthon ülni, maximum felcserélni a magányos élményeket közösekkel, és utána kilépni facebookról és nem azt nézni, hogy megint nem tudunk beszélni a semmiről 4 órája.

De az ilyen kapcsolatokból ugorj ki... Sehova nem vezet az egyszer együtt majd szakítunk. Ha a szakítás hétköznapi dolog lett, mint egy bedurcizós fél óra, akkor már régen oda minden...

2014. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3-4 naponta tudunk találkozni csak...

Igaz, hogy írunk egymásnak minden nap, de csak pár szó és mindig megakad.

Az a baj, hogy friss kapcsolatnak mondható, és mindig úgy vagyok vele, na majd legközelebbi, mikor találkozunk biztos más lesz. Nem tudom mit találjak ki, hogy jobb legyen.

2014. dec. 23. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy brutális helyzet, én személy szerint 4 évig voltam ilyen kapcsolatban.

Ha szakítottunk nem bírtuk egymás nélkül, de együtt sem ment. Nagyon szar volt, már vége hála az égnek. Akkor nem így gondoltam, de bár az első szakítás utt, vége lett volna. mert mindíg csak szenvedni fogtok ti is!

2014. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Rossz lesz, de jobb ha hagyod, mint mondtam tapasztalat, és idővel csak még nehezebb lesz! Bár tudom hiába írom ezt, mert anno nekem is mondhattak volna bármit!
2014. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, persze, mert ha szeret az ember úgyis reménykedik... :/

Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!