Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe most mi a problèma?

Figyelt kérdés
Este megèheztem, bolt nem volt nyitva. Rendeltem kajât. Reggel meg joött az üzi, hogy gondolhattam volna rá is. Mondom rendelj egy reggelit. Amire az volt a vâlasz, hogy majd eszik 5 kor. Mondom menj le boltba, van otthon pènz. Áhh már lefürdött. Ha most èhes, akkor lemegy, ès vesz. Mièrt kell ezt túlbonyolítani?
2023. júl. 12. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na most itt ki van kivel?
2023. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Gyereket ne vállaljatok, mert éhen hal. Egyébként 2 felnőtt, nem probléma.
2023. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez nem problèma... Ha valami nincs, akkor lemegyek ès veszek.... Úgy hogy kb 4 emeletet kell liftezni, a bolt meg 30 mèterre van.... Nem èrtem mièrt kell felfújni....
2023. júl. 12. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy minek erről kérdést kiírni?
2023. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura hogy teljesen fuggetlenek az étkezéseitek.

Minimum megkérdezhetted volna este hogy kér e valamit

2023. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Máskèpp dolgozunk. Ő most èjszakás èn dèlelőttös
2023. júl. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!