Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa a helyzet? :)

Figyelt kérdés
Szóval. Barátnőmmel szakítottunk pár hónapja és olyan dolgokat csinál amik nekem annyira nem tetszenek. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyunk együtt és semmi közöm a dolgaihoz, de előfordultak olyan dolgok, hogy egy másik srácnál aludt különböző okokra hivatkozva és ezt nem is akarta elmondani, mert nem tartozik nekem beszámolóval. Elment bulizni egy baráti társasággal ahol ott volt egy korábbi barátja is. Mi még most is találkozunk és nálunk mindig én megyek érte soha nem képes magától jönni és mikor ezt felhozom neki mindig összeveszünk továbbá a volt barátjához többször is elment magától. Engem meg folyamatosan számonkér és ha ezeket én csináltam volna az szerintem hatalmas gond lenne. Bocsánat ha kicsit kacifántos, de szerintetek ez nem furcsa?

2023. júl. 5. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Liánozós kapcsfüggő
2023. júl. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott és szerintem van vagy volt valaki rajtam kívül
2023. júl. 5. 06:38
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha engeded… egyébként se értem az exszel való kapcsolattartást hacsak nem vagytok iszonyú jó barátok és a conzalom kihalt mindkettőtökből. Leírtak alapján nem feltétlen vagytok jó barátok.


Másik kérdés az, hogy a másik srác merre lakik, mert ha mondjuk hozzád 1 óra eljutni, a másikhoz meg 20 perc (vagy még kevesebb) akkor az is belejátszik a döntésbe. Persze akkor is ha messze laktál 1-2 alkalommal átmehetett volna.


Lényeg: Teljesen fölöslegesen frusztrálod magad e miatt. Nem kell ilyen hülyeségeken gondolkozni ha már szakítottatok.

2023. júl. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én csak azon csodálkozom mert van ez a felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Ez olyan 15 éves szint. De kérdésedre válaszolva valóban nincs közöd hozzá kinél alszik és b@szik. Sőt semmihez amit csinál. Ahogy neki sem hogy te miket csinálsz. Itt gondolom az a probléma hogy ő csinálja te meg nem. 😑
2023. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb. 10 perccel több idő hozzám eljutni mint a másik sráchoz, de most nem is ez a lényeges. Úgy van, hogy lehet kibékülünk, de ő közben mindenbe beleköt ellenőrzi a telefonomat, sérteget és közben ezeket a dolgokat csinálja ez szerintem nagyon nem normális, de szerinte nincs ezzel semmi baj.
2023. júl. 5. 07:03
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem már a kapcsolatotok ideje alatt is reszelgette őt az új faszikája.
2023. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Minek maradtatok kapcsolatban szakítás után? A szakitasnak az a lényege, hogy nem beszéltek és talalkoztok egymással onnantól. Ha meg akartok utána is, akkor miért nem vagytok együtt?

Egyébként már nem erdekled, tovább lépett rajtad, ezért nem akar találkozni sem és ezért alszik másnál is. De egyébként ehhez mi közöd van?

Ha a barátja akarsz maradni, az ezzel jár, hogy tudni fogsz róla ilyeneket, hogy kivel ismerkedik, van együtt éppen. Ha ezt nem bírod elfogadni, akkor nem kell barátkozni, ilyen egyszerű. De egyáltalán nem jogos az, hogy téged ez zavar, nem vagytok együtt, azt csinál, amit akar.

2023. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

"Barátnőmmel szakítottunk "


Ha szakítottatok, akkor mit akarsz tőle? Hozzám odajönne egy exem bármivel kapcsolatban számomkérni zavarnám el a picsbe. Semmi közöd az életéhez már. Ha még zavar, hogy keres téged, akkor szakítsd még vele a kapcsolatot! Problem solved.

2023. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tiszta dilló ez a nő. Nem véletlen hogy szakítottatok.

Tényleg hagyd.

2023. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyít téged,hiszen mireföl kér téged számon, ha te pedig úgy


állsz hozzá,hogy még magyarázkodsz,akkor te viszont belül NEM SZAKÍTOTTÁL


csak ő és ez neki nagyon kényelmes.

2023. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!