Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, Bizalomvesztés ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, Bizalomvesztés Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre több kolléganős estet olvasok itt és sajnos velem is megtörtént az eset. 10 éve vagyunk házasok a férjemmel. Voltak kisebb nagyobb veszekedések a házasságban. Van két gyerekünk. Egy nagyobb es egy 9 hónapos. Én most itthon vagyok a gyerekekkel férjem dolgozik. A hétköznapok forgatagában azt vettem észre,hogy a kolléganőjével elég sokat beszélnek interneten. Napi szintű beszélgetések,amit meg is jegyeztem a férjem szerint csak barátok. Aztán egyik nap belenéztem a telefonjába. Sexről írtak egymásnak.A férjem szerint csak poén volt és belecsúsztak. Csak ezzel az a gond hogy nem tudok benne megbízni. Valamit a kedves kollegina ugyan úgy ott van a munkahelyén beszélnek is mert a munkahelyi dolgokat meg kell beszélniük. Ki mit tenne a helyemben?

2023. júl. 12. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Beteg vagy!
2023. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem tennék. És főleg nem kutakodnék a férjem telefonjában. Ahogy soha nem is tettem.
2023. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!