Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik összeköltözés előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik összeköltözés előtt álltak vagy távkapcsolatban éltek, amikor gyanakodni kezdtetek, hogyan bizonyosodtatok meg róla, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés

Történetekre lennék kíváncsi, hogy nektek hogyan sikerült megbizonyosodnotok arról, hogy a barátotok/barátnőtök a távollétetekben mással is együtt tölti az idejét.

A párommal 2 éve vagyunk együtt, sosem szoktam számonkérni tőle semmit, de vannak furcsa jelek, amikbe vagy beleképzelek dolgokat, vagy valami olyan történhet a hátam mögött, amit a köztünk lévő bizonyos fizikai távolság meglétében képtelenség lenne úgymond "ellenőrizni".

Két és fél órás autóút van közöttünk, sajnos az azonnali reagálás esetén sem lenne esélyem rá, hogy inflagranti rajta kapjam.

Elismerem, kicsit betegesen hangzik, hiszen egy kapcsolatban a bizalomnak kell az első helyek között lennie, de mostanában kicsit "másabb" lett a párom.

Két évig semmi konfliktus nem történt közöttünk, a múlt hétvége óta (merthogy hétvégente szoktunk csak találkozni) viszont úgy érzem, valami megtört közöttünk. Egy publikus rendezvényre voltunk meghívva, előtte fél napig kellemes időtöltés gyanánt vásárolgattunk, végigcsevegtük a bevásárlásunkat, jókat nevettünk mindenféle hülyeségeken, ami csak az eszünkbe jutott, szóval a szokásos módon igyekeztük kimaxolni az együtt töltött időt. Este pedig a már fent említett rendezvényre mentünk, ott sem volt semmi gond, de valahogy szombat este mégsem viselkedett olyan természetesen, ahogy szokott, a sokadik érzékem pedig azt diktálta egyből, hogy valami különös dolog állhat a háttérben.

Ahogy vége lett az eseménynek, elindultunk a nagy tömegben a kabátunkért, majd hirtelen a párom megfordult és durva hangnemben lehordott ott mindenki előtt, hogy ő is a kabátjáért indult, mi a francért követem. Teljesen ledöbbentem, sosem volt ennyire kiakadva rám. Én úgy bepánikoltam tőle, hogy azonnal kirohantam a múzeum elé remegő kezekkel friss levegőt szívni.

Utánam hozta a kabátom, majd elindultunk a néhány utcára lakó munkatársához és a ház előtt értetlenül kérdezősködni kezdett, hogy mi bajom van, miért vagyok ennyire szótlan, meg hogy ennyire megszeppenhettem ekkora embertömegtől?

Nem is értettem a kérdését, percekkel azelőtt esett nekem addig sosem tapasztalt, közönséges hangnemben. Nem esett le neki, hogy nem a tömeg miatt, hanem miatta vagyok lesokkolódva?

Ez szombaton történt, most szerda van, de hétfő óta szintén eddig sosem tapasztalt dolgokkal szembesülök. A párom egy multicégnél adatbáziskezelő, reggel fél 8-tól nagyjából fél 5-ig bent van és folyamatosan aktív szokott lenni Facebookon. Sosem kell elmennie sehová, sosem szokott irodán kívül tartózkodni, hétfő óta, azaz immáron harmadik napja pontban délben inaktívvá válik Messengeren egészen nagyjából 4-ig, fél 5-ig. Hónapok óta egyetlen nap sem volt, hogy ne legyen folyamatosan aktív, mert a gépén folyamatosan tartja FB-chatcsoportban a kapcsolatot a munkatársaival, kivéve ezt a pár napot.

Nem is nagyon keres már, ha küldök neki képet, vagy linkelek neki valamit, csak dob rá valami reakciót és ennyi. A folyamatos kommunikációnk alig 1-2 nap alatt teljesen a minimális szintre korlátozódott.

Kétségbe vagyok esve, hogy mi változott meg benne, miért változott meg. Én úgy érzem, valaki más került a képbe nála.

Olvasgattam a megcsalásokról nagyon sok könyvet, cikket, írást és valamennyi megcsalást egy előzetes gyanakvás előz meg, ami nagyon-nagyon kevés kivétellel mindig beigazolódik.

Nálatok mi történt és hogyan történt, mire eljutottatok oda, hogy kész tények elé állítsátok a volt párotokat megcsalás ügyben??



2023. febr. 15. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Három típus van:

1)Feltűnőbben "szeret" téged, elhalmozz ajándékkokal, óriási kedves, kérdezi szereted-e bármi is történjen és mindig mondja, hogy szeret téged.

2)Lassan, de biztosan le se szarja a fejedet, nem törődik azzal téged mi érdekel, vagy bánt. Elmaradozik, nem elérhető, nem ír, ha veled van lelkiekben máshol, lesi a telót, gyugiban írogat simán előtted, vagy gyorsan lerakja a telót mondva:

"Csak félretárcsáztak."

3)Folyton ideges, rajtad vezet le mindent, nem tetszik neki az égvilágon semmi, direkt kiprovokálja, hogy szakíts.


Őszintén szólva nem várnék semmilyen bizonyítékra, elhidegült, elege van belőled. Full nem számít, hogy megcsalt, vagy megcsalni fog.

Ha tévedsz és nem megcsalás van a láthatáron eléggé gáz, hogy te vagy a bokszolózsákja.

Valami bibi van mögötte, de meg kellene kérdezni, hogy mi van.

Ha habbog-hebbeg, úgy hiszed hazudik, nem avat bele a dolgaiba, akkor sincs értelme folytatni a kapcsolatot.

Bizalom, őszinteség, tisztelet és szeretet a párkapcsolat allappillére, ha ő erre képtelen, akkor engedd el. Ez a tanácsom.

2023. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért elég furcsa dolgok. Szerintem hallgass a megérzéseidre, sok szenvedéstől kíméled meg magad! Kérdezz rá a kabátos esetre, meg a többi dologra és csak hagyd beszélni! Legtöbb esetben észrevehető a magyarázkodás módjából. Aki nem rutinos kamuzó, az teljesen másképp próbál meggyőzni az igazságról, mint a hazugságról.
2023. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában pont 2 év után szokott elmúlni a biokémiai szerelem. Lehet csak erről van szó. Amikor nálunk elmúlt, hirtelen én is egy tapló lettem a párommal, kötekedtem, minden bajom volt vele. Aztán megnyugodtam, elfogadtam, sokat beszéltünk erről és kiderült hogy ezután jön csak az igazi szerelem. Azóta már a férjem, 10 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást.
2023. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!