Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől,hogyan múlik el a szerelem vagy pedig maga a testi vágy két ember között ?

Figyelt kérdés

Szakitottunk az ex párommal 2éve.

Mivel nála maradt a gyerekünk (a gyerekkel tartom a kapcsolatot és e téren nincs semmi gáz)így én képtelen vagyok irásban megtartni a kapcsolatot vele.

Egyébként ő szakitott velem.

Ebben a 2évben rengeteget össze jártunk,volt hogy meg is próbáltuk de mind eredménytelen volt.

Szóval ennyi idő után már rég el is felejtettem volna őt (úgy érzem) ha nem megyek bele az alkalmi kapcsolatba vele.

Mit tehetek ha kivánom őt és szerelmes vagyok belé ? Pontosabban nem teljesen szerelmes vagyok inkább megváltozott és annyira intenziv a testi vágyam felé már évek, hogy ez már nekem fáj! Kivánom őt szabályosan!

De ő már annyira nagy ivben tojik rám (ami engem már igen kezd fusztrálni) mint ha soha nem is léteztem volna.

Mellőz engem és nem kiván, nem is érdeklem őt semmilyen téren!

Mit tehetek hogy ez ne menjen tovább ???


2023. júl. 13. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Találj mást és felé megszűnik minden vágy is
Nem szerelm csak nagyon túl erős a vágy
ez szerelem hiába ismersz meg majd mást akkor sem fog múlni
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom te vagy a nő
2023. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem férfi, ha a gyereket nem nála helyezték el.


Az a baj, hogy beszélned kell vele. Ha nem kéne, már rég elfelejtetted volna. Csak a gyerekről beszéljetek és csak írásban, ha találkoztok kerüld a fizikai kontaktust, ismerkedj másokkal, soha többet ne feküdj le vele, vannak más emberek is, akik vonzóak.

2023. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő a férfi. Egyértelmű. A férfiakat a vágyakozás fűti
2023. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2es


Szerintem is igazad lehet.

Teljesen blokkolnom kell őt minden téren mint ha csak egy idegen lenne számomra.

E melett ismerkednem kellene más lányokkal is és őt messziről kerülnöm blokolnom kellene nem pedig oda vissza lennem érte.

Önfejlesztés az amire oda kelllene figyelnem.

Nem pedig a szerelemre és a testi vágyaimra mint férfi.

2023. júl. 17. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemhiàba a leghatásosabb szakítási módszer a “no contact after break up”. Persze nálatok ez a gyerek miatt nem megtehető, de akkor is NEKED kell figyelned arra és kontrollálnod annyira a helyzetet hogy a lehető legkevesebbet legyetek kontaktba. Így nem fogsz tudni sohasem továbblépni. Neki már nem vagy több mint egy f.sz mikor szexhiánya van. Ennyi.
2023. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!