Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnék bulizni, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék bulizni, de a párom pedig nem. Hogyan jussunk dűlőre?

Figyelt kérdés
Egész tanévem arról szólt hogy tanultam dolgoztam, hétvégente meg barátommal együtt voltunk. Ez így megy monoton szeptember óta. Jön a nyár, szeretnék elmenni fesztiválokra. Viszont barátom pedig eléggé introvertált es nem akar jönni viszont úgy hétvégén nem tudnánk együtt lenni. Nagyon szeretnék vele menni, de erőltetni sem akarom ha nem akarja viszont ha én mennék hogyan oldjam meg hogy ne legyen belőle sértődés?
máj. 26. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Úgy, hogy össze sem kellett volna jönnötök.
máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem az összes fesztiválra, és rendezvényre szeretnél elmenni minden hétvégén nemde?

Ha nem akar menni mi lenne? Nem vagytok sziámi ikrek elmész magadba vagy a batátnőddel.

máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*barátnőddel
máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
szakítsatok még most. Úgyis az lesz a vége.
máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
attól még hogy nem egyeznek mindenben az igényeink nem azt jelenti hogy a szerelmet és a köteléket el kéne dobni
máj. 26. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Le lehet pontozni azt, aki azt írja nem kellett volna összejönni, meg szakítani kell. A bulizós-nem bulizós, extrovertált-introvertált kapcsolatokba nem szabad belemenni. Ezer meg egy hasonló kérdés van és persze mindig az a szemét, aki nem az élete minden egyes percét a párjával tölti.


Olyat keress, akivel együtt élheted meg ezeket az élményeket, így csak szorongani fogtok mindketten.

máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 csak minden programból ilyen feszültség lesz? Êltem ilyen kapcsolatban én is, az exem utálta, hogy nekem havi 1 koncertre vagy haverokkal összeülésre szükségem van. Persze jönni nem akart, de ne hagyjam már otthon egyedül.

Mi lett volna egy 2-3 napos fesztivállal, ha egy este miatt kicsapta a balhét?


Ha jót akarsz magadnak, akkor nem erőlteted ezt.

máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok bulizós fajta de szeretek kirándulni meg olyan fesztiválokra programokra elmenni akik érdekelnek. Exem nem ilyen volt. Feszt csak otthon ültünk mert ő nem akart sehova menni ha én elmentem megsértődött meg zsarolt hogy akkor majd más nővel leköti magát. Ott hagytam a francba.
máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 tök ugyanolyan válaszom volt, az egyik le lett pontozva, a másik nem 🤣
máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az egyik barátnődet, hogy addig legyen vele.
máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!