Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnèk választ?

Figyelt kérdés

Van egy érzés bennem egy ideje már az, hogy barátnőm nem nem miattam van velem hanem, az általam nyújtott lehetőségek miatt.


Hullámvölgyben vagyunk de próbáljuk megoldani javítani.


Kényelmes élete van munkaszempontjából és az élet körülményes jobbak mint szüleinél volt.


Nyilván ha rákérdezek nem fogja azt mondani hogy csak ezért van velem viszont bennem ez az érzés körvonalazódik. Látok rajta pici változást de ez szinte semmi ahhoz amit én tettem.


máj. 26. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Régóta együtt vagyunk bár tény hogy sosem a pénz számított neki
máj. 26. 10:17
 2/8 anonim válasza:
70%

Mennyi idősek vagytok?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Hogy kell érteni a munka szempontból kényelmes élete van?

máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell választ kapni, nem bízol benne szóval lehet szakítani nyugodtan.
máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgyhogy nem hajtják szét, közel van a lakásunkhoz. Rugalmasak vele, bármi van napközben elengedik. Kényelmes szép helyen dolgozik.
máj. 26. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

jók a megérzéseid az intuiciód jelez, figyelj rá, van egy magyar mondás erre, hogy nem zörög a haraszt.

Itt zörög! Figyelj rá, és értékeld magad ahhoz jobban, hogy azért legyenek veled aki vagy és ne a jólétért, biztonságért, bármi egyéb juttatásért cserébe.

Őszinte választ szóban nem kapsz tőle, a saját belső hangod elárulja, többször tedd fel a kérdést magadnak, hogy igazság mi az igazság mélyülj el és minden szituációra tegyél fel kérdéseket. Kérdések nyitnak és a belső vezetőd megmondja a választ, a kérdés, hogy elfogadod-e a választ, a döntés a te kezedben van válassz!!!

Ne a másik kezébe add a döntés jogát a sorsod felett

máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Bótos gyerek, nem egyszer itt is írtuk, hogy már nem szeret. Elmúlt, kiölted belőle.


Csak a rend kedvéért: a munkáját utálja, két ember helyett dolgozik, plusz mellette ott a műkörmözés. Azért még mindig jobban meg van szakítva, mint te az anyád drogériájában.


Te meg semmit sem tettél érte, azon kívül, hogy itt ekézed naponta többször. Évek óta.

Ő eljegyzést, esküvőt, gyereket akart. Aztán szépen lassan belebetegedett, hogy erre hiába várt. Már tudatosult benne, hogy a gyerekről végleg lecsúszott. Épp csak az élete legnagyobb álmát vetted el tőle. Ezekhez képest mit is adsz....?


Igen, jól látod. Van hol laknia, be tud járni dolgozni, meg van egy hülye, aki elvégzi a házimunkát. Viszont nem szeret, sőt egyre inkább kiütközik, hogy elkezdett utálni. Nem beszélgettek, nem megy veled sehova, csak elvan otthon munka után, aztán csókolom.


Ne aggódj, nem marad így. Majd idővel egyre rosszabb lesz.

Amíg elég elviselhetetlen lesz egyikőtöknek és szakít.

máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

#6:

Szerintem ezek után már egyértelműnek kellene lennie a kérdezőnek hogy tényleg csak a lakása miatt van vele a csaj. Mert ha nem szellemi fogyatékos a nő, akkor már leeshetett neki hogy 8-9 év párkapcsolat után nem lesz itt se házasság, se gyerek. Már csak a lakhatás és a jobb élet miatt lehet a kérdezővel, mert ez lehet a fájdalomdíj a sok hitegetésért, elrabolt évekért.

Azt külön bírom amikor leírja ÉVEK ÓTA a kérdező, hogy most éppen "hullámvölgyben meg mélyponton vannak".

Kérdező, a hullámvölgy az max 1-2 hónapig tart, mert normális párok a problémát ez idő alatt kijavítják. Vagy ha betegségről van szó akkor kezeltetik magukat (az is egy véges folyamat).

De ti már hány éve vagytok "hullámvölgyben"?

Én évekkel ezelőtt regisztráltam erre az oldalra, ti már akkor is folyamatosan "mélyponton meg hullámvölgyben" voltatok!

Nem tűnik fel neked hogy ti nem vagytok egymáshoz valók?

Miért kell ezt a kapcsolatot erőltetni?

máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi után szerintem nem lehet reális következtetés levonni.

Nem tudjuk miért érzed ezt, miben nyilvánul meg konkrétan.

Ez egy hülye pelda, de én rólam is azt feltételezte kicsit inkább viccesen a párom hogy Te szeretsz itt lenni a kényelemben, ugye? Nem lakunk együtt, de sok időt töltök nála. Munkabeosztásomtol függ mikor jövök ide (mivel nem vezetek és a munkahelyem ott van ahol a szüleimmel élek, de minden oké otthon, nem az a helyzet hogy menekülök a rossz családból). Tehát én eredetileg a szüleimmel élek, ott lakik a testvérem, nagyiék szóval persze hogy néha ha a körülményeket nézzük jobb nála a nyugalomban. Anyagilag végképp nem szorulok rá vagy hasonló. Annyi hogy ő külön él és gyakran itt vagyok. De végképp nem azért járok ide mert itt nyugim van hiszen ő is nagyon fárasztó tud lenni:-) egyszerűen szeretem és az ami miatt vagyok itt sokszor és ezzel jönnek a "jobb" körülmények.

máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!