Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem, új város, új közeg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem, új város, új közeg. Működhet a párkapcsolat? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem másfél éve vagyunk együtt,most viszont az egyetem miatt másik városba költözöm,így 200 km lesz közöttünk. Nem tudom, milyen gyakran tudok majd hazajárni vagy ő meglátogatni.

Mindenképp meg szeretnénk próbálni a dolgot,de sokan tanácsolták azt is,hogy jobb lenne lezárni a dolgot,mert szenvedés lenne az egész.

Én féltékeny tipusnak tartom magam,ezért is aggaszt nagyon a távolság.

Ti mit gondoltok,mit tennétek?

Mennyi az esélyünk?



2016. júl. 29. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem sok. Ugyan én konkrétan nem voltam ilyen helyzetben, de elég sok ismerősöm igen. Csak az a kapcsolat élte túl a dolgot, ahol aztán rövid időn belül a pár másik tagja is odaköltözött az egyetemi városba.


Máshogy nem fog menni, mert úgyis lesznek félrelépések, vagy ha az nem, akkor az egyik majd úgyis "élni akar".

2016. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy csomó ismerősöm így csinálta, hogy a barátja másik városba tanult, igaz, ők hétvégente hazajártak mindig, 200 km nem sok egyltalán kb. szeged pest távolsága (na jó az picit kevesebb)
2016. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jobb barátságban elválni, és neked is élni. Az egyetem és az új közösség egy új életszakaszt ad neked.
2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én eleve úgy jöttem össze barátnőmmel, hogy nyáron találkoztunk egy nyaraláson.Minden héten megoldjuk a találkozást, ha lehet, akkor nyilván nem csak egy napra.Nem azt mondom, hogy nagyon könnyű, de ha megbízol benne akkor megoldható.Főleg, ha már együtt vagytok.sok siker :)
2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyan embereket akik az egyetem kezdetekor együtt jártak, külön helyen, külön város és együtt maradtak volna.
2016. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarjátok és megvan a bizalom stb. akkor működőképes lehet. De ha ritkulnak a hétköznapi beszélgetések is, találkozások is, akkor az egyik fél bele fog unni a helyzetbe, vagy a próbálkozásba amivel fenn lehet tartani a kapcsolatot. Persze ha megtudjátok oldani a találkozásokat és ugyanúgy vagy jobban! szeretitek egymást a távolság ellenére akkor szerintem simán működik. :)
2016. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
74%

Jól tanácsolták. A helyzet az, hogy a féltékenység csak egy beteges dolog, a birtoklásvágy a melegágya, nem a szeretet.


Emellett, kb 15-30 pasi fog rá az egyetemen hajtani...rajta áll, hogy ellenállsz-e, vagy az ego legyezéséért majd megtartod néhányukat. Innentől meg ugye ismerős a sztori.


26/F

2016. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
*rád, Bocsi, de mostanság lemarad a d.
2016. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elválni kulturál módon. 1:100-hoz kb. hogy megmaradjon ugyanolyannak a kapcsolat és ne jöjj össze másik sráccal vagy ő másik csajjal. Felesleges lekötnötök magatokat 18-19 évesen.
2016. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Távkapcsolat. Semmi különös. :)

Nekem működik pl, teljes a bizalom :)


23f

2016. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!