Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne közölni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne közölni vele hogy ne tiporjak a lelkébe?

Figyelt kérdés

Lassan 9éve vagyunk együtt. Az utóbbi 3évben kissé elhagyta magát külsőleg.

Erről beszéltem vele finoman de semmi eredménye.


Már nem látom a nőt benne ezek miatt. Csak munka után itthon ül lefekvésig a kanapén..


Nem ilyennek ismertem meg..


2023. júl. 13. 18:07
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Mutass neki példát, főzz egészségesen, menj edzőterembe, futni, hátha kedvet kap hozzá.
2023. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit konkrétabban kell mondani.
2023. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csinálom. Ki vagyok dögölve. Persze van kaja, mosás meg elpakolok.

Azért írj vmi konkrétat. Ha nekem azt mondaná a párom, aki 30 kg - mal nehezebb, hogy menjek edzeni, akkor kiröhögném.

Fodrászhoz csak elmegy?

2023. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Le a kalappal, hogy nem az volt az első gondolat, hogy elhagyod, hanem kitartasz mellette, nagyon ritka ez ma már..az emberek mostmár azt a dinamikát követik sajnos, hogy amint probléma van megpattannak(tisztelet a kivételnek).


Sajnos nekem is ez volt régebbi kapcsolatomban, hogy kezdte magát elhanyagolni a volt párom, ezáltal és persze néhány egyéb konfliktus miatt kevesebb volt a szex, a vége az lett, hogy inkább ő dobott ki engem, ahelyett, hogy megpróbáltuk volna megmenteni a kapcsolatot, és megbecsülni a másikat, nem pedig megfutamodni... Így jártam


A tanácsom az, hogy mindenképpen ülj le vele és ezt finoman próbáld meg közölni vele, esetleg eljárni közös edzésre, futni, kondi bármi.


Sok sikert nektek

2023. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már elég sokszor beletiportál a lelkébe, akkor ez most miért is szempont?

Évek óta itt tobzódsz a gyakorin a szánalmas kérdéseivel, és mindig ő a szenya valami miatt.

Mostmár magadba nézz szét.

2023. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak munka után itthon ül lefekvésig a kanapén.."


Találj ki valami olyan programot, ami kimozdítja. Fel kell öltözni szépen.


Vagy lehet kitalálni közös sportot, sétát, főzőtanfolyam, kirándulás.


Ajándékutalvány alkalomra, például kozmetikushoz, fodrászhoz, parfümre, ruhára.

2023. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert nem hivod el sétálni? Vagy biciklizni? Es mar nem vagy taplo es lehet kozelebb is hoz egymashoz titeket.
2023. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!