Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tapossák és tiporják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapossák és tiporják a földbe a nőket itt állandóan? Nagyon sok gyűlölködő kérdést szegeznek hozzájuk. De miért? Van igazságalapja?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én sem értem, nekem speciel semmi bajom a nőkkel. Kétségtelenül van egy része a nőknek aki pénzéhes és csak a nagymenőkre bukik, de hát az ő dolguk, engem hidegen hagynak az ilyen nők, nem látom értelmét arra pazarolni az energiámat, hogy ilyen hölgyek miatt bosszankodjak, vagy egyáltalán foglalkozzak velük , szerencsére a nagy részük nem ilyen. Ezért is nem értem az itt gyűlölködőket, h minek izgatják magukat ilyenek miatt, amikor rengeteg normális lány van.
2016. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, úgyis jönnek hamarosan a keményebb kérdések pasik felé ;)
2016. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert buták, elégedetlenek, nagyravágyóak, lekezelőek az emberek.A kérdezők is és a válaszolók is. Tisztelet a normális és semleges kivételnek.

Van is igazságalapja meg nincs is. Ugyanis, ahány ember, annyi féle van. Mindenki más, nem vagyunk egyformák.

Csak sok az általánosítás, a kérdések zömében és a válaszokon is meglátszik.

2016. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-nek de tényleg eddig miért nem érkeztek nekik ilyen kérdések?Sosem kérdeznek be keményebb hangnemben a nők.Nem is értem.Ebből is látszik ,hogy sokat tűrnek mint a valós életben is .Sajna.
2016. febr. 29. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon általánositasz. De ha ilyen kommentet találsz arra miért nem válaszolsz TE!!! kemény hangnemben?
2016. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Válaszoltam csak egyből tiltólistára kerültem.
2016. febr. 29. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem őszintén hidegen hagy a siránkozásuk.
2016. febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta megy már itt ez. Régen még visszaszóltam keményen, de mára már nem tud meghatni. Soha az életben nem tudnám magamra venni, amit írnak. :)
2016. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok nogyulolo van itt ez tény. De ennek az oka egyszerűbb, az átlag kérdezők, s a társaság nagy része cserélődik, kik fognak maradni, azok akik lúzerek kialakítani normális kapcsolatot nőkkel. egy idő utan besokalnak, s az elkeseredésük átfordul gyűlöletbe.

Nekem nincs bajom a nőkkel, egyedül az zavar, hogy ismerkedésre nincs egyszerűen terep, ha mar nem suliba jársz, de ez nem a nők hibája.

2016. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
"Válaszoltam csak egyből tiltólistára kerültem." Nem sértöen és bunkon, hanem keményen. Nem ugyanaz!!!!
2016. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!