Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki veri/verte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki veri/verte a (volt) párját?

Figyelt kérdés
Vagy ezt még anonimként se fogják beismerni? :D
2023. júl. 14. 12:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mi okod volt rá?
2023. júl. 14. 12:37
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Határon belül? Büntethetőség határán belül, igen. Remélem mielőbb börtönben kötsz ki, ha végre valamelyik szerencsétlen nő feljelent.
2023. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

A fejberúgas azért történt mert kiutotte a szemem.

A felpofozas a másiknál meg azért, mert csúnyán beszélt velem és belém állt.

A mellen ütés meg azért, mert megcsalt. Ez három lány, három külön eset, szerintem ez nem nagy cucc.

2023. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk akkor úgy, hogy megérdemlitek egymást, hasonló színvonal. Nem a verést, egymást.


Mindemellett téged is fejberugdaltak vagy mellen ütöttek már, ha csúnyán beszéltél egy nővel vagy megcsaltad? Vagy ez csak a másik irányba működik?

2023. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan volt már hogy párom bántalmazott, és pár másik etnikumú egy súlycsoportban levő kedves egyed megvédett és megleckéztették, érdekes többet nem volt kedve megütni semmiért :D
2023. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#6 Együtt maradtatok ezek után?
2023. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

érdekes többet nem volt kedve megütni semmiért

Annak örülök, hogy a te kedved még nem szegte senki, semmi, hogy verd-rugdosd a nőidet. Igazi alfahím vagy!

2023. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Terka néném rendszeresen oda-odasózott a sétabottal a néhai férjének. Igaz csak a bokáját csapkodta vele, de az is számít.
2023. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8# keversz másik válaszolóval, én nő vagyok.

7# mivel az eset után ténylegesen gyökerestől változtatott így igen

2023. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Halkan jelezném, hogy azt a válaszolót, aki válaszolt a feltett kérdésre mindenki lepontozta, sőt, az első válaszát töröltették is, míg azt a válaszolót aki beleköt a hasznos választ adóba, felpontozzák.

Értem én, hogy morálisan megosztó a kérdés, de ha büntetjük azt, aki ténylegesen válaszol, akkor akár a kérdést is töröltethetnénk. Nem mintha rossz kérdés lenne, csak hát úgy tűnik nem a kérdés megválaszolása sázmít itt, hanem a morális magasló.

2023. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!