Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le arról, hogy a volt párját dicsérje nekem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van egy kapcsolatom, a srác dobta a csajt miattam, de sokszor a fejemhez vágja, hogy az exe mennyivel jobban nézett ki, mint én, mennyivel jobb volt a stílusa és, hogy én miért nem tudok úgy öltözködni.

Engem szeret, azt tudom, de nagyon rosszul esik ez nekem.

Teljesen elment az önbizalmam mióta együtt vagyunk.


2021. okt. 17. 20:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy abban biztos ,hogy téged szeret?Ez a szeretet,hogy megalázó helyzetbe hoz?
2021. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Tudod miért mondja ezeket? Hogy ne legyen önbizalmad és ne tudd elhagyni jobbért.
2021. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

En is hallgattam egy darabig az exrol a litániákat. Akkor arra vártam mikor leszek már neki inkabb én a téma.


Aztan amikor feltekenykedni kezdett, de betegesen, akkor meg magamrol hallgattam az alaptalan vádakat, lecseszéseket, hirtelen en lettem az aduász, meg akiert majd' meg hal. Ekkor meg arra vártam mikor lesz mar vmi pozitív rólam a témája.


Aztan elkezdett csajozni. Es le akar épiteni.



Te még akkor az első fázisban vagy.

2021. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy kidobod. A hatás azonnali és garantált.
2021. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem leszoktatni kell, hanem ott hagyni a p-csába.
2021. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne nem mondana ilyeneket! Rúgd ki, jobban jársz.
2021. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát èn tènyleg nem èrtem, hogy lehet állandóan ilyen k.cs.g.ket kifogni...

Kèrdező, dobd ki. Csak az önbizalmad èpíti le, sehova máshova nem vezet ez a kapcsolat.

2021. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat szokás szoktatni, hogy ne pössentsenek a lábtörlőre. Az ilyen alakokat ott kell hagyni a francba.
2021. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki, hogy húzzon vissza az exèhez, tèged meg hagyjon bèkèn.
2021. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem ertem mi vesz ra arra embereket, hogy elturjenek ilyen megalazast a parjuk reszerol. En szeretem a paromat, eppen ezert soha eszembe nem jutna masokhoz hasonlitgatni es ezzel alazni ot.
2021. okt. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!