Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy az szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az szerencse, hogyha elsőre megtalálod azt, akivel összeházasodsz?

Figyelt kérdés
Szerintem pont, hogy szerencsétlenség, ezekből szokott az lenni, hogy házasságban, 2 gyerek után mennek kiélni magukat, nem beszélve arról, hogy mindent elrontanak tapasztalat híján.
2023. júl. 14. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked más a véleményed. Ennyi.

Tekintve, hogy az egiyk is, másik is általánosítás, kár ilyesmin lovagolni.

2023. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se lett volna szerencse. Az első kapcsolatomban már 1-2 év után mindketten kifele kacsingattunk, érdekelt, hogy milyen mással. El nem tudom képzelni, hogy élnék le egy életet egy partnerrel. Nekem unalmas lenne.
2023. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Mellesleg nem csaltuk meg egymást, csak már mások is felkeltették az érdeklődésünket. 2-es voltam.
2023. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, ha nem megalkuvas, sodrodas, fuggoseg, vagy lustasag eredmenye. Igazabol mindegy is, ez masok elete, ugy elik, ahogy akarjak.
2023. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Vannak emberek, akik a kiszámítható életet szeretik, nekik szerencse. Más meg felkötné magát egy kiszámítható élet gondolatától, annak nem szerencse :D
2023. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett volna. Utálok ismerkedni, utálom a kapcsolatok elejét, mikor a másik egy idegen, de erőltetni kell a bizalmat. Kiélős sem voltam soha.
2023. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elsőre megtalálod azt a személyt, akivel minden tökéletes és családot tudsz alapítani az szerencse, mivel 10-ből jó ha egy embernek sikerül.
2023. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkinek azt jelenti a “kiélni magát” hogy sok emberrel akar kefélni.
2023. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első nőt vettem feleségül idestova 15 éve. Herótom volt az ismerkedési bizonytalan fázistól, szeretem a megszokottságot. Nekem az az unalmas, ha az életem egy jelentős része a nők utáni rohangálásból állna. Szerencsére a párom is így gondolja, 15 év után se kacsintgatunk ki a kapcsolatból.
2023. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a második nagy Ővel jobban működik majd.
2023. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!