Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha bekattanok? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha bekattanok? Nem lehet gyerekem és félek hogy egyszer megkkatanok, már tini korom óta babát szeretnék, szerencsére a páromnak van gyereke, és azt mondta nem fog elhagyni mert nem lesz közös,

Figyelt kérdés

Mióta megtudtam hogy nem lehet gyerekem nem vagyok önmagam, és mi lesz ha megkkatanok, félek hogy nagyok depressziós leszek, vagy megutalom a párom gyerekét

Pszichologushoz fogok menni, de ha ő se tud segíteni, magamban hogy kezeljem?



2022. nov. 16. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Sose ertettem mi ez a meghulyules a tobbi nonel a gyerek miatt...
2022. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichomókus nem tud segíteni, akkor mi hogyan tudnánk? Nagyon sajnálom, menj szakemberhez, ne itt kérj tanácsot, mert itt csak a kést fogják forgatni benned.
2022. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Honnan tudod, hogy nem lehet? EZt mondta az orvos? De próbáltad is? Mostantól csak óvszer nélkül szexelj! És ha állapotos leszel fél év-1 év-2 év múlva? Akkor azt az orvost, aki azt mondta, hogy nem lehet gyereked, kirúgják?


Ismerek olyat, hogy azt mondta neki az orvos, hogy a gyereke dankóros lesz (tehát vetesse el...). Nem lett az, megszülte és egészséges! Akkor?


Kérlek, azt gondold végig, hogy szerinted nem lehet gyereked, vagy az orvos szerint? Hány éves vagy, hány férfi élvezett beléd az elmúlt X évben?

2022. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
"dankóros" :DDDD
2022. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálam is most derült ki egy betegség, ami miatt valószínűleg elég nehéz lesz teherbe esni (ha lehet egyáltalán). :( Pedig pont pedig értem be, pont mindketten készen álltunk, a munkám is már rendben, minden adott.. erre jött a bumm. Mivel friss az infó, mi azért próbálkozunk.


Sajnálom! Pszichológus mindenképp, illetve nem tudom ez tényleg fixen meddőség-e, gondolom már túl vagytok akkor jó pár dolgon, lombikon.?

2022. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
1 Én meg sosem értettem, miért kell odaböfögni valahova ha te nem vagy valamiben érintett. Senkit nem érdekel, nem is rólad van szó a kérdésben.
2022. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy ilyen dologtól képes lennél bekattanni, akkor jobb is ha nem lesz gyereked.
2022. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik ilyen kérdésed, ebből is látszik, hogy nagyon mélyen érint ez téged.

Kell a pszichológus. Ha vele maradsz, örökbe fogadott gyereked sem lesz, ezt mondta neked. Gondold meg.

2022. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy mi a pontos diagnózis?
2022. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg attól kattannék be ha lenne.
2022. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!