Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromról kiderült, hogy van egy távkapcsolata?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel és ezidő alatt furcsán viselkedett. Mindig is igyekezett úgy találkozni, hogy mások ne láthassanak minket együtt, mivel egy helyen dolgozunk és gondunk lehet belőle, ha valaki meglát minket. Ezen kívül ezt még azzal is magyarázta, hogy neki az összes kapcsolata eddig ilyen “bujdosós” volt, mert soha senkit sem mert felvállalni.


Addig eljutottunk, hogy pár hónapja megfogja a kezem nyilvánosságban is, de nem a lakhelyünk környékén.


Kiderült, hogy Ausztriában van egy palija, akivel pár éve párkapcsolatban van. Most elmondta, hogy hazaköltözik.


Mondtam neki, hogy ez így nagyon nem kóser. Megkértem, hogy azonnal mondja el neki, hogy mi a pálya, mert engem is és őt is átveri.


Azt mondja adjak időt, hogy had rendezze. Adtam, de most meg ott tartunk, hogy a faszi már hitelt is vett fel egy itteni telekre és hazajön.


Választás elé állítottam. Annak ellenére, hogy szerinte nagyon komoly ami köztünk van, nem biztos abban, hogy mitévő legyen, mert hogy két szék alól a pad alá eshet.


Ezzel most mit kezdjek? Állandó balhé van ebből, de csak azt kapom, hogy “várjak még”.


Nekiestem, hogy “addig, amíg haza nem költözik?”. Erre azt mondta, hogy igen, hátha rendeződnek a dolgok vele.


Teljesen kiégtem ezen. Ez most mi?


2023. júl. 15. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most az, hogy oltári balek vagy. Ott kellett volna kidobni, amikor nem vállalt fel.

Most meg nem várnod kéne, hanem bizonyítékokkal odaállni a másik férfi elé, hogy mindkettőtöket átvert. Képzeld magad a helyébe: csórikám évekig gürcöl külföldön, hogy közös ingatlant tudjon venni, felveszik a CSOK-ot, a babavárót az építkezésre, aztán utána derül ki, hogy a nője végig csalta. Akkor inkább tudja meg most.

Amúgy se téged fog választani, erre nem érdemes várni.

2023. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőt te ne akarj
2023. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel és ezidő alatt furcsán viselkedett. Mindig is igyekezett úgy találkozni, hogy mások ne láthassanak minket együtt, mivel egy helyen dolgozunk és gondunk lehet belőle, ha valaki meglát minket. Ezen kívül ezt még azzal is magyarázta, hogy neki az összes kapcsolata eddig ilyen “bujdosós” volt, mert soha senkit sem mert felvállalni.


Ennek már itt rohadt gyanúsnak kellett volna lennie.

2023. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még kérdés, hogy mit tegyél?!

Ez a csaj átvert, az orrodnál fogva vezet, játszik veled.

Mondd, aranyból van a lyuka?


Ha már gondolkodnia kell, nem te leszel a befutó.


Van benned önbecsülés?!


A csaj elveszi mindkettőtöktől, ami kell neki. Önző, érdekember.


A legjobb, ami tehetsz: kidobod azonnal, legyen már tartásod!

36N

2023. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelné ha a két pad közé esne. Én biztos felvilágosítanám a másik férfit a helyedben. Ha másnak nem, egy házi videónak biztosan hinne.


Te még jobban jártál, mert nem vettél fel hitelt miatta. Nyilván téged is sajnállak, de a másikat egy kicsit jobban.

2023. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lapát.


Bővebben, biztos hogy tájékoztatnám a kedves sporttársat erről az esetről. Az lenne a legjobb, ha két szét között a földre esne a nő.


Öcsém, még nyíltan mérlegelget a h*lye p*csa. Ekkora tiszteletlenséget rég olvastam.


Kezdd el újra felépíteni magad, mert ez a kapcsolat lélekromboló volt.

2023. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire làbtörlönek tartod sajàt magad???

A màsik férfival közöld a helyzetet majd felemelt fejjel lépj le.

Egy ilyen nötöl csak jobbat kapsz ahol lesz szeretet és megbecsülés nem pedig lò nincs szamàr is jò alapon kezelnek.

2023. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen egyértelmű,hogy mit tegyél. Plusz még képzeld bele magad a másik pasi helyébe is. Elvileg veled csalta őt...és ez az ember tervez vele közös jövőt. Szóval mentsd meg azt az embert,és hagyd ott a csajt.
2023. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ahogy olvastam a kérdést, szinte ugyanezek a szavak futottak át az agyamon nekem is.


Kérdező, legyen benned egy kis tartás, mert félő, ha tovább fokozódik a helyzet, oda lesz a teljes önbecsülésed. Sok erőt és kitartást kívánok a továbbiakban, akárhogy is döntesz.

2023. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 pacsi bro


#6 voltam

2023. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!