Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat így lehet életképes?

Figyelt kérdés

A párommal (26,F) hivatalosan csak fél éve vagyunk együtt, amit nagyjából 6-7 hónap ismerkedés előzött meg, mivel egyikünk sem tervezett ebből kapcsolatot. Azalatt a fél év alatt amíg ismerkedtünk, olyan szinten belehabarodtam, hogy ilyet még nem éreztem. Rengeteg közös élményt szereztünk, mellette voltam a legboldogabb, mellette megnyugodtam és mégis szabadnak éreztem magam. De miután összejöttünk, rá pár hónapra jött a fekete leves. Alkoholista. Általában hétvégente lejárunk kocsmázni a barátainkkal, de ez igazából csak azért történik, mert semmi más értelmes hely nincs a környéken, ahol össze tudunk ülni. Amíg mások megisznak 1-2 sört beszélgetés mellett, vagy részemről egy somersbyt elszopogatok amúgy egész este, addig ő megiszik 3 liter sört és jópár rövidet. Aztán a vége az, hogy akad a nyelve, a szeme kettéáll, jönne puszilgatni, de nem bírom elviselni a tömény alkohol szagát és ízét a száján/leheletén, és nekem kell őt hazavinni.

A második gondom az az, hogy amíg ismerkedtünk, igyekezett nekem udvarolni, de amint megkapott ez alábbhagyott, sőt, megszűnt. Többször szóvá tettem már neki, hogy ez nekem hiányzik, hogy spontán elvisz valahova vagy mondjuk kapni egy csokor virágot csak úgy, de nem igazán érdekli, mivel semmi nem változott.

A következő pedig a szex. Mielőtt összejöttünk volna, nem feküdtünk le, ezért aztán nagy pofáraesés volt mikor megtörtént. Unalmas, egyhangú, mindig csak egy pózban legfeljebb 3 percig, és ez sem olyan gyakran. Mikor frissek voltunk, 3-4 naponta volt egy, de mostanra már ez kb havi 1-re csökkent. Nekem ennél sokkal nagyobb igényem lenne, így hát jobb híján beszereztem egy vibrátort, és megoldom magamnak, mivel az elmúlt fél évben 2(!!) orgazmust sikerült elérnem vele. Akkor is könyörögnöm kellett az orálért, de mivel láttam, hogy nem akarja, néha felhozom, de mindig kibújik alóla. Kérdeztem tőle azt is, hogy mi az amit ki akar próbálni, miről szokott ábrándozni, csináljuk akkor azt. Mondta, hogy a nyilvános beindítja a fantáziáját, ezért előrukkoltam azzal, hogy menjünk el x helyre, a kutya nem jár arra, próbáljuk ki, de azóta már azt is kikerüli, hogy bármikor arra tudjunk menni kettesben.


Ezt a gondolatmenetet pedig az indította el bennem, hogy elmentünk egy hétvégére nyaralni a barátaimmal és ott láttam az egyik srácon, hogy igényesebb, jól elbeszélgetünk, udvarias volt velem, és tudott úgy is szórakozni, hogy nem itta magát a sárga földig. Nagyon megrémít ez a gondolat, hogy más szemmel nézek erre a srácra, megöl a bűntudat, de rájöttem, hogy nem konkrétan ő az aki tetszik, hanem az, ahogyan viselkedik, én pedig elviselem a sz.rt.


Annyi próbálkozásom volt már, hogy feljavítsam a kapcsolatunkat, de részéről a kommunikáció teljesen nulla. Eddig örültem, hogy mi nem is veszekszünk, de rájöttem, hogy ha lenne is valami, ami zavarja, akkor sem mondaná.


Eszméletlen szarul érzem magam ebben a helyzetben, mert a személyiségét szeretem, tudom, hogy ugyan az az ember, akivel még korábban annyira jól éreztem magam, de lehet, hogy meg kellett volna maradnunk barátoknak, és azt érzem, elb.sztam az egészet..


Ha bárkinek volna valami hasznos tanácsa, szívesen fogadom.


23,N



2023. júl. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám. A helyedben dobnám, látod könnyen szereznél értelmesebb párt.
2023. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig olvastam, hogy alkoholista... Életképes, ha te is alkoholistává, vagy drogossá válsz esetleg mellette, egyébként nem.
2023. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ő az alkesz, neki okoz nagyobb örömöt a pia, mint a veled való szex, amiben nem is figyel rád, nem törődik a te kielégüléseddel erre képes vagy magadat ostorozni, hogy te elrontottál mindent???

Nem az az ember, akinek hitted, amikor még kevésbé ismerted. Ennyi. Nem ez kell neked, nyilvánvalóan szakíts. Ne álltasd magad. 100%-ig biztos, hogy ez nem fog javulni.

2023. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr.Fingom sincs válasza:
33%
A vibrátort tölteni kell meg tisztítani stb,velem nincs annyi macera.😎🙄
2023. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista 100% szakítás, mindegy a többi, alkoholista legborzalmasabb embertípus
2023. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy alkohokistával,aki tulajdonképpen le sem sz... rja a fejedet,mennyire fényes jövő vár rád?!A kérdés költői.
2023. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj,ha 26 évesen ilyen, akkor később még rosszabb lesz.


Hamar elfelejted majd. Ne vesztegesd mellette az idődet.

2023. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fulár ***** válasza:

Sajnálom,hogy ezt kell írnom de engedd el!

A leírtak alapján te rendes lányak tűnsz.Biztos vagyok benne,hogy találsz magadnak olyat akivel minden rendben lesz.Mindig nehéz elengedni valakit akit szeretünk vagy szerettünk de,hogy így nem lehetsz boldog az tuti!

2023. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!