Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ilyen esetben is megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ilyen esetben is megbocsájthatatlan 2 pofon? Amikor teljesen tönkrevágja lelkileg az embert a másik?

Figyelt kérdés

Adott a barátnőm, aki mentálisan nincs rendben, gyógyszert szedni nem hajlandó, de már 1 éve jár heti 1-2x is pszichológushoz. Amióta jár, teljesen másképp értékel a múltjából dolgokat megvilágosodásnak mondván. Általában ezek a megvilágosodások áldozat szerepbe teszik őt, de a terápia előtt soha nem mesélt ilyeneket.

A minap mesélt egy történetet ugyanígy, ami teljesen hátborzongató és abszurd. Sajnos nem tudom elképzelni, hogy igaz legyen, szerintem megint a terápia beszélte belé, nem tartom racionálisnak, hogy több éves kapcsolatban nem mondtam el nekem soha, és a terápián is csak 1 év múlva került elő hirtelen.

Nem tudtam neki semmit mondani, nem tudtam bólogatni, ezért azt mondtam, hogy ez a terápiára tartozik, úgyis megy kedden, folytassák inkább ott. Ezen teljesen megsértődött, sírt, kiborult, és 3 órán át faggatott, mire elmondtam neki az igazat. Erre még jobban kiborult, de már átment gyűlöletbe, és az lett a vége, hogy 2 általam hónapokon át készített, faragott díszt felgyújtott, és szándékosan összetört egy díszt, amit az anyukámtól kaptam. Erre borult el az agyam és járt el a kezem. Nem szédült meg, nem esett el, nem maradt nyoma. Mégis rendőrséggel fenyeget, meg azzal, hogy az összes ismerősnek, szomszédnak, családomnak el fogja mondani, és megnyomorítja az életemet. Egy helyen dolgozunk, szóval azzal is megfenyegetett, hogy ki fog rúgatni.

Mit csináljak? A szakítás az adott. De azon kívül? Hogyan tisztázzam magam?



2023. júl. 3. 18:17
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Ezen nincs mit tisztázni. Semmilyen körülmények között nem jogos a verekedés.
2023. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Noren1989 ***** válasza:
87%

Ne is mondj semmi konkrétumot, felesleges is!


Jaigen, a mese habbalt, hagyd meg este 10utànra, jó?

2023. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

A fizikai erőszak semmilyen esetben sem indolkolt és elfogadható (max mondjuk önvédelemkor), az, hogy fogalmad nincs a traumáról meg a terápiáról és hogy az hogyan működik az meg egy másik dolog.

Nem kell tisztáznod magad, történt ami történt, felpofoztál egy mélyen traumatizált embert, aki próbált a traumáiról beszélni neked.


Nyilván neked sem kötelességed elviselni egy traumatizált ember abúzusait és dühkitöréseit, hogy felgyújtja a kedves tárgyaidat, de a pofon ettől függetlenül sem indokolt.

Nyilván nem tudjátok egymást megérteni, tessék szépen szétválni és békén hagyni egymást.

2023. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
9%
Meg is érdemelt volna még 1 jó nagy gyomrost. Őrült ez a lány, hagyd el!
2023. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
77%
3 órán át provokáltad, mire számítottál?
2023. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt amit nem mondtam el traumám a páromnak a gyerekkoromban történt és én magam is elakartam felejteni inkább. Elakarta neked mondani te meg nem hiszel neki ahelyett, hogy meghallgatnád provokálod. Nemis értem mit vártál, puszit? Soha semmilyen körülmény nem indokolja a verekedést jelen esetben a pofont akármit akarsz belemagyarázni ez nem normális. A làny helyébe én is adtam volna neked 2 laza fülest...
2023. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Fogadjunk ez is te vagy, te hulladék senki.

2023. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Te feljelented rongálásért, ő meg testi sértésért. Ennyi.
2023. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk az első ilyen idegrohama után kellett volna lekötöznöd, összepakolnod a cuccait - vagy a sajátod, ha övé a lakás - és örök viszlátot kívánni neki. Most elérted, hogy már te is idegbeteg lettél. Szééééééép!
2023. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
75%
Bolond aki bolonddal van együtt.
2023. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!