Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedések, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedések, most kidobta a másik nő és megint jóba akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Öljük egymást hetek óta a párommal, többször feljött a szakítás.

Ez idő alatt el is kezdett nyomulni a nőre akire már korábban is, csak tudom, hogy a nő többször lerázta. Kutakodtam a telefonjában, tudok szinte mindent.

Hogy találkozgattak csókolóztak, hogy szerelmes üzeneteket írt neki reggeltől estig.

Olyan rosszban voltunk, elolvastam ezeket, de szóba se hoztam, nem volt értelme..

Elkezdett normálisabb lenni velem, közeledni, úgyhogy újra megnéztem mi történt. Pár napja "dobta" a nő.

Mit jelentsen ez az egész?


2023. júl. 13. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem vagy normális hogy még ebben benne vagy.
2023. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, ha nincs ló, jó a szamár is.
2023. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szamár vagy, pótlék
2023. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt jelenti, hogy a pasid egy hulladék, te meg egy lábtörlő vagy.
2023. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy lettem 12 év után én a potlek és nem a nő akit pár hétig mellettem hulyitett?
2023. júl. 13. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy te vagy a jól megszokott nő az életében de megunt, ezért kellett neki a másik nő, az új, az izgalmas.

De ettől még valóban lábtörlő vagy ha ezt képes vagy tűrni.

2023. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az történt, hogy beleszeretett a másik nőbe, és elkezdted irritálni. Egyre jobban kereste benned a hibákat, hogy megmagyarázza magának a szakítást. Aztán a nő kidobta, és most vissza az egész. Nem szeretne fix punci nélkül maradni.
2023. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem sajnos.

A nővel csak akkor kezdett el újra beszélgetni amikor mi már hetek óta veszekedtunk.

Azt írta a nőnek, mielőtt dobta őt a nő, hogy szereti, beszélniük kell erről, mert vele akar lenni. Már sose tudom meg, hogy tényleg elhagyott-e volna.. meg azt is írta neki, hogy nem csak miatta ő már döntött, hogy köztünk vége.

Most mégis megy a kedveskedes, így szeret úgy szeret, hozzuk a dolgokat helyre, próbáljuk meg utoljára...

2023. júl. 13. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Megcsalt, nem szeret, nem tisztel, miért vagy még vele?
2023. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó de miről veszekedtetek annyit? Mondjuk pont az a lényeg, a veszekedés témája.
2023. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!