Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az természetes, hogy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes, hogy 15 éves kapcsolatban közli velem a párom, hogy szeret, de már nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: Te pont olyan szerelmes vagy belé, mint amikor megismertétek egymást?
2010. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Elöző voltam!Csak még annyit tennék hozzá,hogy sokan azért nem mernek úgy viselkedni,vagy elengedni magukat,mert jaj a gyerekek,jaj a szomszéd mit szól,hogy úgy viselkedünk mint két tinédzser!Kinem szarja le?Ha neke az esik jól,akkor csináld,csináljátok azt ami jól esik,a szexbe,az életbe mindenhol!Ezt azért mondom,mert sok ember belefásul a hétköznapi életbe és elfelejti milyen is volt amikor tiniként élveztem a szerelmet!Felnőtként miért nem lehetne?
2010. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mindig lefelejtek!:)Még annyi,hogy azt akarod hogy a férjed újból szerelmes legyen,bizony azért neked kell tenni,kicsit elcsavarni a fejét újból,mint amikor összejötetek!
2010. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
akin nincs mit hódítani, abba nem tudunk szerelmesek lenni
2010. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes. A szerelmet nem kell túlmisztikálni, jó érzés meg minden, de ami igazán számít, az az összhang, megértés, bizalom, SZERETET, amik a szerelem után is összeköthetnek egy életre.
2010. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
de a szerelem érzésének akkor is örülünk, ha 10-20 éves házasság van mögöttünk....
2010. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon hasznosnak találtam a válaszokat.
2010. okt. 14. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!