Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem lehet gyerekem es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lehet gyerekem es a baratom meg tudja Vajon szakítani fog velem? Attol felek hogy ha meg tudja h nem tudok szülni akkor szakit velem

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 02:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Először is egy fél éves laza kapcsolatban felesleges ilyeneken agyalni, valószínűleg fel sem merült még nála a gyerekvállalás gondolata.

Másrészt ilyet orvos nem mond, hogy nem lehet gyereked, max. ha egyáltalán nincs méhed, petefészked, de gondolom, nem erről van szó. Ha ezek a szerveid megvannak, lehet gyereked, max. nehezebben.

2023. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11, nekem is mondta mar haziorvos, hogy nem lehet gyerekem amikor latta, hogy PCOS van. Egy venember volt neztem is, hogy ez meg mit kepzel, hogy ilyeneket mond? Bar lehet igaza volt, mert 4 eves kapcsolatban megszakítással vedekezunk elso perctol es nem lettem terhes.
2023. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12: rengeteg nő tud teherbe esni PCOS ellenére, lehet, hogy némi rásegítéssel, de abszolút nem lehetetlen. Nekem is volt, amíg nem akartam gyereket, fogamzásgátlót szedtem, aztán mikor gyereket terveztem, már nem jött vissza a PCOS.
2023. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

12

Ismerek olyat akinek durva PCOS van, es valoban mar a lombikig jutottak, de az se tud neki megmaradni :(


En több mint 10 évig vedekeztem megszakitassal, es mindket gyerekem kb 10 hónap semmi védekezes után fogant, vagyis lehet hogy azert is ilyen biztonsagos nekem is, mert nehezen esek teherbe. Bar baratnőm is 10 eve így vedekezik, es egyik gyereke első alkalommal megfogant, a masik meg 2 honap után. Szoval fene tudja, talan termékenyeknek is biztonságos.


Kérdező;

Ezek szerint ez egy komolytalan kapcsolat, itt nem is erdemes ezzel foglalkozni. Az hogy nem mondogatja hogy szeretlek, az nem jelent semmit, de az hogy még a baratnőjének se tekint, az nagyon gáz. En lehet ezért ki is raknám, minek szenvedsz egy ilyen mellett?


A későbbiekben viszont egy komolynal mindenképp erdemes az elejen tisztázni. Csak arra figyelj hogy nehogy azert maradjon veled barki is, mert nem kell vedekezni, mert nem kell a gyerektől félni. Ugyanis gumi nélkül betegsegeket is bőven lehet kapni, illetve ha minden szerved megvan, akkor batmikor terhes lehetsz, max az esélyed kisebb

2023. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

14: A megszakítás hatékonysága nem a nőn múlik, hanem a férfin. Kutatások szerint a férfiak 50%-ának az előváladéka tartalmaz életképes spermiumokat.

Meddőségről pedig csak akkor lehet beszélni, ha védekezés nélkül egy év után sem fogan meg a terhesség, annyi idő teljesen normális, tehát a 10 hónapod is simán belefér.


Eleve nem is szoktak olyat mondani, hogy valakinek nem lehet gyereke, amíg nem próbálkozott gyerekkel legalább egy évet és utána alaposan ki nem vizsgálták. De még akkor is max. annyit jelentenek ki, hogy természetes úton nem lehet gyereke. Ma már a meddőség a legtöbb esetben jól kezelhető. Persze vannak olyan helyzetek, amikor nem, de az a ritkább. És millió olyan eset van, amikor valakiről kijelentették, hogy természetes úton nem lehet gyereke, aztán mégis lett. Hány olyan van, aki örökbefogadott, abban a tudatban, hogy nem lehet, aztán meg lett spontán saját is.

2023. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem mindenki akar gyereket
2023. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát... itt két külön kérdés is van.

Egyrészt: ti minek vagytok együtt?

"Fel éve vagyunk egyutt de meg nem mondta h szeretlek

Vagy hogy leszel e a baratnom"

Tehát lássunk tisztán: a kapcsolatotok mechanikája az, hogy dugtok, együtt vagytok, aztán optimális esetben felvállal, mint a barátnőjét, és a legvégén meg talán szerelmes is lesz? Tudod, ennek fordítva kellene működnie. Először kéne, hogy érzelmileg kialakuljon valami, és utána össze lehetne jönni. Ez pedig rengeteg problémától megkímélne.


A másik kérdés, hogy mit szólna hozzá? Tekintve, hogy ő még a barátnőjének sem tart, egyáltalán nem biztos, hogy pozitív lesz a reakciója. Sőt, egyébként sem biztos, hogy ez egy működőképes kapcsolat lenne akkor sem, ha lehetne gyereked. Az a baj, hogy egyoldalú a kapcsolat. Te veszettül szerelmes vagy belé, ő meg kb. a dugócimbijének tart.


De egy normális kapcsolatban ez attól függ, hogy mi a fontosabb neki: a saját gyerek, vagy az érzései? Én például nem tudok róla, hogy barátnőmnek ne lehetne gyereke, de tudom, hogy van egy olyan betegsége, aminek kb. az esetek felében nem, vagy csak nagyon nehezen lehet gyerekük. Erről a betegéséről akkor szereztem tudomást, amikor összejöttem vele. De nem ábrándultam ki belőle, és bár én szeretnék gyereket, de ha kiderülne, hogy neki nem lehet, akkor sem hagynám el. Megoldanánk máshogy. Mondjuk örökbefogadással. De az biztos, hogy nem dobom el azt, akit szeretek, aki a lelki társam, és akivel boldog vagyok. Akkor sem, ha még kevesebb, mint egy éve járunk.

2023. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

"Es valamilyen szinten tudom hogy nem szeret engem"

Akkor meg nem kell az idődet rá pazarolni.

2023. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A szomszéd néninek is azt mondták, hogy nem lehet gyereke. Próbálkoztak éveken át, de tényleg nem sikerült. Örökbe fogadtak egyet, utána pedig pár hónap múlva teherbe esett. (Természetes úton.)
2023. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

15

Két férfitől lett gyerekem, és harommal, vagyis rajtuk kivül még eggyel vedekeztem igy, mindenki mással gumi. Vagyis a dolog vagy működik, vagy egyiknek sincs előváladékbam sperma.

14

2023. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!