Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis az ha a nő a találkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az ha a nő a találkánál és azutan is hivőnek csalogat?

Figyelt kérdés
Nem betegség ez már?

2023. júl. 21. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Parancsolsz?
2023. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy meg akar téríteni téged valamilyen vallásnak?
2023. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gyülekezetbe jár. Kit erdekel ez? De folyamatosana zsido mrg a keresztény a téma. Észrevettem. Azután telefinba el is mondta hogy ő hivőt keres. Miiii????
2023. júl. 21. 22:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3: és te ezek után akarsz még tőle bármit? Gondolom, nem felelsz meg az elvárásának (azaz te nem vagy hivő). Akkor mégis minek erőlködsz?
2023. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 te meg honnan veszed hogy én erőlködök? Ezt kérdeztem? Te maradj ki ebből.
2023. júl. 21. 23:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Normális, ő hívő, tehát hívő társat keres. Világosan megmondta. Mondjuk nem tudom, hogy-hol ismerkedtetek, hogy ez nem derült ki az elején. Ha te nem vagy az, akkor mondd meg neki udvariasan, hogy nem egymást keresitek, ne raboljátok tovább egymás idejét.
2023. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy hivő. Azt elfogadom bárkitől. A tukmálás. Ha valaki hivővel találkozik az az ember az le sem tud szállni a témarol..egész nap nyomja. Szerintem azt senki sem birja. Max egy ogyanolyan fanatikus. De ez mentális betegséghez vezet. Megbolondul. Ezert kérdeztem hogy egy ilyen normalis e ha valaki egész nap csak egy témát nyom? Mert szerintem mentális probléma.
2023. júl. 22. 08:23
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Jobb,ha még az elején elbúcsúztok egymástól,mert itt nagyobb gondok vannak,mint egy szimpla vallás gyakorlás.

2023. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 kifejtened a velemenyed? Megköszönöm
2023. júl. 22. 16:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor tisztáztátok a lapot,nem egymást keresitek, nem illetek össze. Valamiért mégis úgy érzem ki a aszavaitokból, hogy lesz még randitok. Ezt találd ki, hogy miért? Miért fogtok randizni, ha a racionális énetek azt mondatja veletek, hogy nem kéne..?


Erre kéne választ találnotok. Úgy gondolom erősebb a vonzalom köztetek. Szóval ha kapcsolat nem is, de valami lazább még lehet...

2023. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!