Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le fog feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le fog feküdni ezzel a nővel ?

Figyelt kérdés

Osszejottem épp most egy férfival, akinél szóba került, hogy ra irt mostanság egy múltbeli “ exe” állítása szerint nem is ex csak párszor szexeltek. Külföldön él a nő és amikor haza látogat akkor osszejárnak elvileg olyan jó nekik h sose hagyják ki… Elvileg pont meselt neki rólam, és a nő jelezte hogy jön haza nemsokára és találkozni ( szexelni ) akar… elvileg megmondta neki, hogy nem, viszont eléggé aggaszt ez.

Ha nem ex csak kellemes szex szokott vele lenni és beszélő viszonyban vannak akkor sose fogom megtudni ha a nyáron amíg itthon lesz lefekudnek e. Nagyon friss a kapcsolatunk, még nem érzem őt elkötelezettnek, és nehezen hiszem, hogy ki hagy egy alkalmat vele amikor ilyen ritkán találkoznak és ugyebár jó lehet nekik a dolog. Már az is zavar, hogy egyáltalán beszélnek, beszél vele, de ez hogy találkozni is akar és jön haza ez kifejezetten megrémít.

honnan van esélyem megtudni ha hazajön az, hogy lefekudtek e?

Tudom tudom bizalom, na de mégis…


2023. júl. 22. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Kivéve, ha szerelmes beléd, de azt úgyis érzed. Ha nem érzed, akkor nem az.
2023. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem még nem az, de addig nem tudom az lesz e.

Gondolom ilyen rövid idő alatt nem…

Csak így meg garantált hogy szexelnek és ennyi?

Ez így megy?

És nézzem végig és nem tehetek ellene semmit….

2023. júl. 22. 00:59
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Igen, kb. Egy pasi sose hagyna ki egy lehetőséget, főleg, ha biztos jó. Mert ugye, te ki tudja, meddig leszel, a szex, meg csak szex, egy kezdődő kapcsolatban nem érzi a súlyát. A racionalitás nem fogja vissza.

Szerelmesen meg van egy beszűkült tudatállapot, ami miatt csak csak a szerelme tárgyára fókuszál.

#1

2023. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

:(

Nagyon szomorú vagyok….

Én legalábbis úgy mukodom hogy ha valakivel jó , nagyon jó akkor nem kell más.

Nyilván nem tudhatom kivel jobb neki velem vagy azzal + a fiúknál ( meg lányoknál is) az nem zárja ki hogy mással is csinálja , minél több annál jobb….

Így lehet véget vetek a kapcsolatnak vagy nem tudom, nem nagyon szeretném megvárni hogy haza jöjjön és szexeljenek amit nem tudok de biztosra veszem …

2023. júl. 22. 01:27
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Beszélj a csajjal hogy a pasinak már barátnője van.
2023. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még csak nem is számít; az ilyen játszmázás, és direkt féltékenyé tevősdi önmagában is mélyen szánalmas...
2023. júl. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
"olyan jó, hogy sosem hagyna ki", hát már kezdhetsz aggódni...
2023. júl. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"És nézzem végig és nem tehetek ellene semmit…."

dehogynem! Kidobod, mint macskát szarni

2023. júl. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

mivel bizalom nincs, így tényleg neméri meg kapcsoltatot megtartani.

lehet hogy most nemfog, de ha egyszer titkoban hazajön tudtod nélkül, és elmegy szexelni...

2023. júl. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom, mit vársz még? Elmesélte neked, hogy van egy ilyen ismerőse, majd elmondta azt is, hogy mesélt neki rólad és megmondta, hogy emiatt ő most nem nyitott a szexre. Szerelem ide vagy oda, mindegy, elveket fektetett le, amik hacsak nem szakítotok addig, nem változnak. Mi a fenét vársz még tőle, vagy mégis mit kellett volna csinálnia, hogy jó legyen?

Bízz már egy kicsit magadban és abban, hogy vagy annyira értékes, hogy valaki tiszteletben akar tartani és hű akar lenni hozzád. :)

2023. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!