Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkapnátok, ami jár nektek, mi lenne az?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
És ki az aki eldönti hogy mi jár nekünk? Vagy van valami mérce ami alapján ezt el tudjuk dönteni? Mert így bárki bármit mondhat, holott lehet a legnagyobb paraszt a világon.
2023. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb ember azt képzeli, hogy neki alanyi jogon jár minden, így tehát a kérdés abszurd.


Vannak dolgok, amiket az ember jogosan "követel" magának, de nyilván ha őszinték vagyunk, akkor nem annyit kér, amennyi járna neki, hanem sokkal többet, csak ehhez nem elég nagy emberek.


Azt nem írom le, hogy én mit akarnék megkapni, pont az előbb leírtak miatt.

2023. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Magány.
2023. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

#2

Na igen ezt akartam megfogalmazni én is a válaszomban csak nem sikerült :D

2023. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Az exemtől az amit én fektettem az ő házába + a törlesztőrészletek amiket csak en fizetek szinten az ő házához!

Na az biztos jár!

2023. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Én megkapom ami jár nekem, a fizetésem, mert papírra van vetve hogy jár. De még az is csak akkor jár ha én is megteszem amit tőlem kíván a papír ennek ellenében.


Ezen kívül nem sok minden van ami csak úgy törvényszerűen "jár". Kiváltképp nem emberi kapcsolatokban. Persze mondhatnánk hogy járt volna hogy ne csaljon meg érzelmileg töbször is, vagy hogy hazudozás helyett legalább próbáljon őszinte lenni...de még erre se mondanám hogy jár. Ez volna a tisztességes, ez volna a korrekt. Én mondhatom azt hogy elvárom ezt valakitől és ha nem teljesíti akkor nem kívánok vele a továbbiakban kapcsolatot fenntartani, de ettől még nem "jár".

2023. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mivel foglalkozol?
2023. júl. 22. 17:44
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy őszinte ember.
2023. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Alah majd eldönti mi jár .
2023. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Milyen alah ez a lala
2023. júl. 22. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!