Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek ha 3 hónapra megkapnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek ha 3 hónapra megkapnátok egy chad testét és vagyonát akkor mihez kezdenétek a lehetőségel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Az összes Fidesz tagot seggberaknam.
2023. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Hogyhogy mit csinálnék, abban a 3 hónapban kiélvezném a helyzetet és szexelnék szép nőkkel. Megtapasztalnám, hogy milyen az élete kb. a legtöbb nőnek és a nagyon jóképű férfiaknak, hogy mindig rengeteg figyelmet és érdeklődést kapnak az ellenkező nemtől. Meg ugye úgy általában is jobban bánnak az életben a szép emberekkel. A 3 hónap letelte után meg lehet öngyilkos lennék, ha visszakerülnék a régi életembe.
2023. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Múltkor meg azt írták hogy csak az arc meg a magasság számít hogy Chad legyél. Most akkor mégis a test kell meg a vagyon?
2023. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ok se tudjak, csak az irigyseguk olyan sokretu, hogy rengeteg dologra ra tudjak fogni, hogy miert sikertelenek.
2023. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

3. A test alatt az egész emberi testet értjük, amibe benne foglaltatik az arc, a magasság és a testalkat is. Miért nem értetted ezt?


Ez mellett szerintem a vagyon valóban nem fontos a chadséghez. De képzeld nem minden incel 100% pontosan ugyanúgy vélekedik ezekben a dolgokban.

2023. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Értem 5ös köszönöm a részletes választ. Bizonyára csak a véletlen műve hogy a testet meg az arcot amúgy gyakorlatilag minden blackpill tartalomgyarto (Wheat, Tails, Nero Angelo stb.) különválasztja.
2023. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

6. Nézd, nem kell az erőltetett értetlenkedés és a vita. Én a kérdezőnek a "test" szavából az emberi testre asszociáltam, aminek része az arc, magasság és minden létező külső tulajdonság. Szerintem így értette és így látom több értelmét a kérdésnek.


Ha már fantáziálunk és "what if" scenariókat képzelünk el, akkor kevesebb értelme lenne egy olyannak, ahol egy csúnya arcú és alacsony férfi kap egy kigyúrt testet és vagyont, mintsem hogy teljesen átalakul és chad teste lesz minden porcikájában és még mellé pénzt is kap.

2023. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
A ti ikonjaitok álláspontját írtam le nem értetlenkedést.
2023. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Az a baj h mivel a szemelyisegetek az akadalya mindennek. Igy hiaba a jo test es a vagyon hoppon fogtok maradni.

🤣

2023. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Tindereznék éjjel nappal és nőket dugnék, ez egyértelmű.
2023. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!