Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja férje csendes típusú?

Figyelt kérdés

Nálunk kezdetek óta jelen van. Tegnap is mondom neki hogy miért vagy ilyen csendes mostanában, valami baj van, nincs semmi mondanivalód egész nap? Válasz nincs.

Én ettől ki tudok akadni.


2023. júl. 23. 02:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
És már azelőtt is tudtad, hogy ilyen, mielőtt férjhez mentél hozzá?
2023. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Be is bszna ha a páromnak férje lenne.
2023. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Párja, férje. Férfiről beszélek én nő vagyok 😁

Nem vagyunk házasok. Csak élettársak

2023. júl. 23. 03:25
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
#3: akkor tanuld meg rendesen használni a mondaton belüli írásjeleket, drága kérdező.
2023. júl. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha mindenen kiakadsz, idővel lesz valós baja. Én is utálom, ha bárki csendesek hív, miközben nem tesz semmit azért, hogy kommunikáció vagy program legyen belőle.
2023. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Dumáltok ti nők három helyett is, nyugi:)
2023. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

ez toxic.

szepen lassan kiöl mindent majd benned. aztan ha lesz egy pasin akivel egyutt nevetsz rengeteg a tema akkor latod majd jobban mibe vagy

2023. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
7. Azr remelem tudod hogy nevetni lehet azzal is aki csendesebb .. nem a nevetes miatt valaszt valaki párt..
2023. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

a csendeseknek azokincse sincs nemhogy frappáns velős válaszaik hogy majd lehetne veluknoda vissza egymást csipkedni vagy viccelodni vagy barmin is nevetni. az agyuk is kisebb.



egy csendes ember szerint: kék az ég kit erdekel

egy nem csendes szerint: hu ma jo ido lesz este is mehetunk medencés szabadteri ejszakai partykra vagy a csillagvizsgaloba most fog latszani a jupiter, vagy csinaljuk ma az eg alatt mit szolsz?


eg es föld egy szokincs es gondolatgazdag ember meg egy csendes szűkszavu.

2023. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ea91 válasza:
96%

Én is csendesebb férj vagyok, semmi baj nincs a szókincsemmel.

Egyszerűen nem szeretek a semmiről órákat beszélgetni. A feleségem pl ha telefonál valakivel akkor kb fél-1 órát beszélnek, én max 5 perc alatt megbeszélem a lényeget.

Kedves kérdező: először próbálj meg vele arról beszélni ami jobban érdekli, esetleg lényeges információt közölj, pl.: ma menjünk el ebédelni valahova, és ezután válts témát. Nálunk így szokott lenni, aztán jókat beszélgetünk. 🙂

2023. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!