Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja férje csendes típusú?

Figyelt kérdés

Nálunk kezdetek óta jelen van. Tegnap is mondom neki hogy miért vagy ilyen csendes mostanában, valami baj van, nincs semmi mondanivalód egész nap? Válasz nincs.

Én ettől ki tudok akadni.


2023. júl. 23. 02:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a palid volt a szószátyár és ez változott? Ha nem, akkor ez miért lepett meg hirtelen?
2023. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. A csendes férfiak egy nőnek sem kellenek.
2023. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez a baj sok emberrel. Sokan akkor is pofáznak 0-24 ha nijcs értelmes mondanivalója, csak gyűlöli a csendet, szerelmes a saját hangjába, valamiért boldoggá teszi az üres fecsegés. Vannak ilyenek akiknek mindig jártatniuk kell a pofájukat ha kell ha nem...de főleg ha nem. Mindig mindenről meg kell legyen a véleménye, ezt mindig hangoztatni kell, vagy egyszerű tőmondatnyi közlendőt, 3 A4-es oldalnyi körmondatokban elhúzni. Miért nem lehet néha csak hátradőlni csendben és bölcs hallgatással szemlélni a világot magad körül?
2023. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mint egy rádió legyen, amit nem tudsz kikapcsolni. :DDD


Talán beszélgetni kellene vele és nem interviewt akarni tartani neki...

2023. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Magadat kellett volna ismerned ahhoz hogy tudd hogy később ebből még gondok lehetnek hogy ez a típus idegesíthet. Nem őt kéne bántani hogy miért csendes, ha akkor is csendes volt mikor összejöttetek. Talán jobban meg kéne válogatnod kivel jössz össze.
2023. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem az azért elég furcsa, hogy nem beszél semmit. Attól még, hogy valaki csendes típus, nem azt jelenti, hogy egész nap nem szól egy szót sem az élettársához.


Ha kérdezed és nem válaszol, az sok minden miatt lehet: haragszik rád vagy éppen volt valami a munkában, feszült valami miatt. Ez úgy általában a rossz kedv és a stressz jele is lehet. Lehet azért nem válaszol, mert nem akarja, hogy tudd, mit érez, mire gondol stb vagy akár úgy gondolja, te nem tudsz segíteni vagy éppen túl "sok" vagy számára és nem adsz neki elég én időt.


Ilyenkor veled amúgy ezt rendesen le kellene, hogy kommunikálja. Például így: bocsi ez és az miatt most egyedül szeretnék lenni, feszült, ideges, fáradt stb vagyok, nem a te hibád/te hibád. Azért nem válaszol valószínűleg, mert nem akarja, hogy tudd, mit érez, mire gondol stb vagy akár úgy gondolja, te nem tudsz segíteni vagy éppen túl "sok" vagy számára és nem adsz neki elég én időt.


Igazából én ilyenkor csak annyit tudok mondani, hogy adj neki egy kis teret, hagyd magára és várd ki, hátha majd magától odajön hozzád. Aztán ha valóban odajön, tudtok erről beszélni.

2023. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
talán beszélgetni kell vele, nem idegesíteni
2023. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!