Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedem egy 27 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy 27 éves lánnyal, fesztiválon voltunk, esőben eláztunk, adtam neki száraz ruhát - éjfél körül ment haza (szüleinél lakik), közölte, hogy az utcán visszaveszi a saját, vizes ruháját... ebből lett egy kisebb vitánk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elkapott az eső, nagyon eláztunk, én közelebb lakom, így behívtam, adtam neki méretben jó sima kék farmert és fekete pólót, hajat szárítottunk, majd éjfél körül hazakísértem.

A probléma ott kezdődött, mikor közölte, hogy az utcán visszaveszi a saját vizes, hideg, gyűrött ruháját, és abban megy haza, mert "Mit gondolnának a szülei, hogy magyarázza meg." Erre mondtam, hogy mondja azt, hogy a fesztiválon vette, próbafülkében öltözött át. Ez természetesen nem volt jó, továbbra is ragaszkodott hozzá, én meg azzal érveltem, hogy mit gondolnának a szülei rólam, hogy hagytam 3 órát vizes ruhában sétálni a városban.

Aztán kiakadt, közölte: "Nem igaz, hogy fél órája (inkább 10 perc) ezen vitatkozunk, már mennék haza!"

Illetve mondta, hogy jó, nem veszi át. Mondtam, hogy hazakísérem, erre megint kiakadt, hogy én nem bízok benne, meg akkor minek van velem...

A vége az lett, hogy én is kiakadtam, elindultam haza, egy darabig nézett, hogy menjek el, aztán nem tudom végül melyik ruhában ment haza.

Mi a véleményetek, mennyire normális ez, kinek volt igaza, jogosan akadt ki a csaj?

Én 32/F Ő 27/N


2023. júl. 23. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem is esett az eső tegnap.
2023. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az időjárás jelentést... pénteken áztunk meg.
2023. júl. 23. 11:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az, hogy jogos, vagy se.

Ő úgy érezte (és bár én egyetértek veled, mert azért vizes ruha miatt átfázhatott volna ha rossz volt az időjárás eső után) és kész, el kellett volna fogadni a véleményét. Igazából redflag a lány, mert 27 évesen a szüleitől tart...

Inkább ne ismerkedj vele, ha van még rá esély.

2023. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
27 évesen mit érdekli, hogy mit gondolnak a szülei? Miért fontos, hogy milyen ruhában megy haza? Miért kell erre sztorit kitalálni? A saját felnőttségét nem képes megélni, nem beszél őszintén a szüleivel - lehet rosszul bánnak vele, de akkor is. Ennyi idősen már ki kell állnia magáért, nem azon aggódnia, hogy mit szólnak a szülők. És az is nagyon fura hogy neked 32 évesen erre kérdést kell kiírni, mert nem tudod megítélni, hogy éretlen személyiségű ez a csaj.
2023. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

4.


Valószínűleg tőlük kapja a zsebpénzt, és ha így megy haza legközelebb nem kap. Nagy a tét.


Lepontozhattok, de ismertem olyat, aki 25-26 évesen tényleg kapta a zsebpénzt fatertól.

2023. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

25 évesen jöttem haza 4 év után Londonból, albérletben laktam, fenntartottam egy háztartást, összejöttem a párommal, 27 évesen már terhes voltam tőle, felvettünk egy lakáshitelt, soroljam? Nem, nem kellett megmagyaráznom semmit 18 éves korom után a szüleimenk! Főleg nem a ruhámat, és 12 évesen is lett volna annyi eszem, hogy nem vizes ruhában megyek haza, ill nem az utcán veszem át.

Keress egy normális nőt, mert ez csak egy kislány, nem nőtt fel, valszeg nem is fog. Gondolj bele milyen párkapcsolat lenne, ha 27 évesen egy vizes ruhán összevesztek, vagy mindenben a szüleinek is meg akarsz felelni?

2023. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Az senkit se érdekel, hogy miért olyan amilyen, az az ő személyes problémája. Ha van esze a kérdezőnek elfelejti örökre m
2023. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Cikik vagytok mind a 2-en. Ő mert fél a szüleitől, te mert nem tudod helyén kezelni a dolgot és hisztizel ugyanúgy, ahogy ő.
2023. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem pasija van és inkább azért nem akarta, hogy meglássa egy másik pasi ruhájában :) Én is 27 vagyok, már 20 évesen se érdekelt volna, mit gondolnak a szüleim, nemhogy most. Felnőtt nő már egy évtizede, ez tuti kamu.


Viszont szerintem te is túlreagáltad, engem is idegesít, ha valaki erőszakoskodik velem és nem hagyja, hogy eldöntsem, mit vegyek fel. Úgy alapból sem bírom az akaratoskodó embereket.

2023. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Le akart koptatni, te meg ráakadtál, ezért volt hisztis, idegbajos.

Ha akarna tőled valamit, nem így viselkedett volna.

Van olyan fajta nő is, aki kedves még egy elállófülű, fogatlan gyógyegérrel is.

Na ez nem ilyen volt.

2023. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!