Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedem egy 27 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy 27 éves lánnyal, fesztiválon voltunk, esőben eláztunk, adtam neki száraz ruhát - éjfél körül ment haza (szüleinél lakik), közölte, hogy az utcán visszaveszi a saját, vizes ruháját... ebből lett egy kisebb vitánk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elkapott az eső, nagyon eláztunk, én közelebb lakom, így behívtam, adtam neki méretben jó sima kék farmert és fekete pólót, hajat szárítottunk, majd éjfél körül hazakísértem.

A probléma ott kezdődött, mikor közölte, hogy az utcán visszaveszi a saját vizes, hideg, gyűrött ruháját, és abban megy haza, mert "Mit gondolnának a szülei, hogy magyarázza meg." Erre mondtam, hogy mondja azt, hogy a fesztiválon vette, próbafülkében öltözött át. Ez természetesen nem volt jó, továbbra is ragaszkodott hozzá, én meg azzal érveltem, hogy mit gondolnának a szülei rólam, hogy hagytam 3 órát vizes ruhában sétálni a városban.

Aztán kiakadt, közölte: "Nem igaz, hogy fél órája (inkább 10 perc) ezen vitatkozunk, már mennék haza!"

Illetve mondta, hogy jó, nem veszi át. Mondtam, hogy hazakísérem, erre megint kiakadt, hogy én nem bízok benne, meg akkor minek van velem...

A vége az lett, hogy én is kiakadtam, elindultam haza, egy darabig nézett, hogy menjek el, aztán nem tudom végül melyik ruhában ment haza.

Mi a véleményetek, mennyire normális ez, kinek volt igaza, jogosan akadt ki a csaj?

Én 32/F Ő 27/N


2023. júl. 23. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért írtam ki a kérdést, mert tegnap este is összevesztünk kicsit, és szerinte teljesen normális az ő hozzáállása, reakciója, és valamivel érvelnem kell, hogy normálisan megbeszéljük a dolgot...

Itt a tegnapi sztori, ha esetleg valakit érdekel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Amúgy egy tündéri, hihetetlenül klassz csaj, a legnagyobb probléma, hogy mindig rosszat gondol rólam (alaptalanul), illetve, hogy normális beszélgetés helyett hirtelen kiakad, ideges lesz, és ekkor nem lehet megnyugtatni (na jó, nekem fél-1 óra alatt sikerül, ami őt is meglepi, mert az előző párkapcsolataiban ilyenkor 3 napig nem beszéltek egymással).

2023. júl. 23. 12:46
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem mit szenvedsz ezzel! Nyilvánvalóan nincs rendben magával, nem nőtt fel érzelmileg, nem tud konfliktust kezelni, nem megy neki az egészséges kommunikáció. Nem kell alá adnod a lovat. És szerintem ez rád is igaz, ha ezt itt kell megvitatnod, több kérdésben. 32 évesen ezt messze meg kellene ugranod egyedül.

Arra meg nem is reagáltál, hogy mégis miért is kell azzal foglalkozni, hogy mit mondanak a szülők? Ez hol normális?

2023. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy HP (nem, sajnos házi pálinka…)

Akinek 27 évesen ennyi esze van az nyugodtan legyen hülye magában.

2023. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
*sajnos nem
2023. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy ez a csaj egy idióta,ráadásul nem kellesz neki,azért ilyen agresszív valószínűleg...Szerintem inkább engedd el!
2023. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hahaha esernyőd nem volt neki? 😃
2023. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!