Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedek egy 27 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy 27 éves lánnyal, koncerten voltunk, volt vidámparki hinta, amire nem akart felülni (igazából mindenben győzködni kell, mert félénk), odamentünk közelebbről megnézni - erre kiakadt, hogy én: "Rá akarom erőltetni!" Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

Egy félénk lányról van szó, mindig mindenben győzködni kell, és utólag mindig jól érzi magát. Tegnap jól éreztük magunkat, majd ezen hirtelen kiakadt, hogy én: "Rá akarom erőltetni, ilyet még senki nem csinált velem!" Közölte, hogy tériszonyos (amit eddig 3x sikerült legyőznie, abból 2x nekem kellett győzködni).

Most viszont nagyon kiakadt, ideges lett, közölte, hogy hazamegy, elkísértem, de út közben duzzogott, és: "Nem igaz, hogy már megint összevesztünk!"


Szerintetek jogosan akadt ki? Mármint tényleg össze kell veszni egy ilyen semmiségen? Ez valami csajos dolog? (Én tudomásul vettem, hogy nem akar felülni, pár perc alatt nem tudtam meggyőzni, és ennyi, abszolút nem haragudtam, vagy ilyesmi - őt viszont fél óra alatt sem lehetett megnyugtatni.)


Na igen, volt előzménye is a dolognak, ha valaki kíváncsi rá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


2023. júl. 23. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Apam. En ezt ugy latom, hogy van egy baromi eroszakos csavo, aki nem veszi eszre magat.
2023. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne győzködd. Ha egyszer nemet mond, fogadd el. Még akkor is, ha néhány esetben jól sült el a dolog.
2023. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány. Ha valamit nem akar, hagyd! Miért erőlteted? Az ő dolga mit szeretne csinálni és mit nem. Ha még sokáig szórakozol, ki fog dobni. Jogosan. Én még ennyire se lettem volna türelmes.
2023. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan. A nem az nem, akkor is ha amúgy jól sülne el. A tériszonyt meg nem lehet legyőzni. Attól hogy erőltetve átéli nem lesz jobb érzés, nem múlik el.
2023. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ti nem egymást keresitek a mostani és az előzményi történet alapján.


Még össze sem jöttetek, de már úgy vitatkoztok, mint egy szakítás előtt álló, frusztrált, "már a lélegzetvétele" is zavar a másikban típusú kapcsolatban.

2023. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam a vizes ruhás kérdésedhez, de akkor inkább ide írom. Nem mennék be semmilyen alig ismert fesztiválozós fickóhoz levetkőzni és átöltözni az ő ruháiba. Kizárt. Nem vagyok cukorból, ráadásul nyár is van, hazamegyek megázva, mi a frász bajom lehetne. Kedvesen, udvariasan visszautasítanám az ajánlatod, ha meg erőszakoskodsz akkor még határozottabban és biztos nem látnál többé.

Mivel nem mennék hozzád átöltözni így az otthoni sunnyogás és visszaöltözés részéhez se tudok hozzászólni, pláne hogy 27 évesen már rég nem otthon laktam.

Viszont ennél a vidámparkos esetnél már kivágnálak. Az irányítgatás, erőszakoskodás, leuralás, gúnnyal manipulálás legenyhébb formáit se tűröm.

2023. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, és vannak akik tudják jól kezelni őket. Te alkalmatlan vagy rá.
2023. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
vidamparkba inkabb ne 27 (majdnem 30)éves noket vigyel. azok vényig nyavajogják az egeszet
2023. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

*végig


plnfejeseketbse fognak veled ugrani a strandon. ilyenekhez fiatalabb korosztaly válassz

2023. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
* pl fejeseket se
2023. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!