Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sporoljak egy költekező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sporoljak egy költekező férfi mellett?

Figyelt kérdés

Az utobbi időben nagyon elkezdte szórni a pénzét és én tartom el,mert hiszek abban, hogy ha majd nekem lesz szükségem pénzre akkor ő is adni fog nekem...



De nekem kell sporolt pénz, de nem tudok úgy félre tenni, h mindent én fizetek.


Arra gondoltam,h félre teszek és nem szólok róla. De annak az az ára,h magamnak sem tudok semmit venni.


Van vmi okosabb tanács vkinek?


2023. júl. 23. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Lapát
2023. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Hiszel benne? Ez aranyos! Nem, nem fog kisegíteni. Viszont megszokja, hogy ő arra költi a pénzét, amire akarja, a te pénzed meg közös, vagyis azt is ő költi el.

Ne legyél hülye! Dobd ki, mielőtt anyagilag tönkretesz!

2023. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%

"..elkezdte szórni a pénzét és én tartom el"

Ha van pénze, amit el tud szórni, akkor miért te tartod el? Amúgy meg zárd el a pénzcsapot és ennyi.

2023. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Okos tanács kell? Szakíts vele. Ennyi. Ennél okosabb lépés - a jelen helyzetedben - nincs. Határozottnak kell lenni, keménynek kell lenni, hiába vagy nő, neked is lehet szavad, és nem kell, hogy mr. f*szfej kizsigereljen.
2023. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
tanács: ne tartsd el
2023. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2023. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Addiktológiára küldeni, és ennyi.
2023. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz ilyen szerencsétlen?
2023. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Semelyikőtök nem segítene a párján ha anyagilag megszorul, ha számára fontos dolgokra költötte a pénzét?
2023. júl. 23. 16:43
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ mi az a fontos dolog. Na mi az?
2023. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!