Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kommunikáltok a párotokkal online, mikor nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal lassan 2 hónapja, már kb együtt is vagyunk (volt már szex, meg eléggé tereli abba az irányba h jöjjünk össze komolyan), de alig beszélünk, amikor nem vagyunk együtt. Óránként ír vissza.. elég kevés. Jeleztem neki, ő mondta, hogy ő nem egy nagy irkalos és így is én vagyok az az ismerősei közül, akinek egyáltalán egy nap alatt többször is visszaír.

Nekem ez így picit kevés.. Nagyon kevés.

25-26 évesek vagyunk egyébként.



2023. júl. 24. 23:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, TÖBB óránként ír vissza.
2023. júl. 24. 23:14
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szerintem teljesen rendben van. Én nő vagyok, irkálós fajta és a párom munka mellett ennyit szokott írni, ha jobban ráér, vagy valami fontos, úgyis beszélünk telefonon, illetve személyesen mindent meg tudunk beszélni, mikor együtt vagyunk.
2023. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Szia!


Magamból indulok ki. Lehet, hogy egyszerűen hallogatós és/vagy túlgondolos típus vagy egyszerűen sok dolga van.


Vannak olyanok akikben ez az akutt online lét nem alakult ki és nem tudnak annyira természetesen írogatni... Persze ez nálatok lehet, hogy teljesen más. Ha zavar, akkor beszéljétek meg, mond el neki, hogy ez neked fontos.

2023. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dolgozik?
2023. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában semennyit, de mi együtt élünk 10 éve
2023. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mért kell irkálgatni. Este találkoztok, majd személyesen megbeszéltek mindent.

Marhára nem értem a nőket. Fontosabb hogy egész nap szivecskét küldözgessen, mint az hogyha együtt lehetnek.

2023. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi ebben az időszakban kb semennyit nem irkáltunk, viszont kb naponta találkoztunk (egy egyetem, egy koli, homeoffice). Ez azóta is így van, most költöztünk össze.


21-23 évesek vagyunk 1.5 éve együtt. Boldogok vagyunk.

2023. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személyes találkozások rendszerességével nincs gond, akkor én nem problémáznék ezen. Nem fog tudni állandóan írkálni meló és egyéb elfoglaltságok mellett.
2023. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem talalkoztok,ertsd meg,h dolgozik/soortol/sulizik/baratokkal van.

Ne irogassatok olyankor . Nagyon zavaro,amikor vki el akarja venni az enidom meg ennyire rammaszik.


Nem attol komoly egy kapcsolat,hogy irogatsz neki allandoan.


Ne zavard.

N

2023. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek írogatni, dolgozok, sportolok, egyéb teendőim van, nem fogok egész nap a telefonon lógni. Te is találhatnál értelmesebb elfoglaltságot. Ha egyébként megvan a heti több tartalmas tali és úgy érzed, megbecsül, jó vele, akkor ne problémázz ilyenen.
2023. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!