Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kommunikáltok a párotokkal online, mikor nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal lassan 2 hónapja, már kb együtt is vagyunk (volt már szex, meg eléggé tereli abba az irányba h jöjjünk össze komolyan), de alig beszélünk, amikor nem vagyunk együtt. Óránként ír vissza.. elég kevés. Jeleztem neki, ő mondta, hogy ő nem egy nagy irkalos és így is én vagyok az az ismerősei közül, akinek egyáltalán egy nap alatt többször is visszaír.

Nekem ez így picit kevés.. Nagyon kevés.

25-26 évesek vagyunk egyébként.



2023. júl. 24. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban kezdtük, szinte semmit se chateltünk online. Rosszul vagyok az ilyen pötyögéstől és szerencsére ő is. Néha 1-1 mém, valami vicces, időpontmegbeszélésre tökéletes, minden másra alja kommunikációs csatorna.

1-2 naponta esténként telefonáltunk vagy videón beszéltünk pár órát, legalább 2 hetente együtt töltöttük a hétvégét.

Azóta már rég együtt élünk, utoljára májusban váltottunk chaten üzenetet, mert kellett valami a boltból.

2023. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rengeteget, de főleg a barátom igényli.
2023. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
En utalom, hogy a baratom naponta 2-3x ramir, hogy mizu vagy hogy telik a nap. Mert nekem sok, hogy delutan ugyis jon at es ugyis megbeszeljuk a napunkat es ugyis vele leszek x orat es egyutt is alszunk es egyutt kelunk reggel, de meg abban a par szabad oramban is irkaljak neki, hogy mizu… nekem sok!! Viszont az mar zavar, hogy amikor talalkozunk akkor neki 3percenkent pittyeg a telefonja es ul mint egy kuka nem mond semmit, ha kerdezem a napjarol azt is le tudja gyorsan. Szoval eloben kellene kommunikalni nem pedig csetelgetni.
2023. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 minek vagy vele, ha olyan pofátlan, hogy a telefonját nyomkodja folyton, mikor veled van…
2023. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezen még sose gondolkoztam el, hogy valóban mennyit chateltünk a férjemmel míg nem éltünk együtt, megnéztem visszapörgettem, és kb semennyit. Összesen 20-mondatot, és kb ugyanennyi sms-st. Telefonon hívtuk egymást, de leginkább mindennap találkoztunk.

Most már házasok vagyunk 7-éve, nyilván együtt élünk, de telefonon így is többször hívjuk egymást, aznap nem mikor együtt vagyunk. Ha dolgozik, vagy én dolgozom, akkor hívjuk egymást, főleg azért hogy szóljak neki hogy végeztem, indulok, mert szeret a parkolóba kijönni értem.

Szerintem ezt a chatelgetést ne vedd úgy hogy nem érdekled őt, az én párom pl messengeren sose írna vissza, mert egyszerűen nem használja, az email-en kívül nem használ semmilyen elektronikus formát, és emailt is ugyan mindennap küld, de csak azért mert látott egy cikket amit elakar MAGÁNAK menteni, hogy később meglegyen, elküldi nekem és majd az én email- fiókomból keresi elő később. :D

Vibere van, a munkája miatt, ott írnak neki munkatársai, főnöke, írtam neki egyszer ott, 2-hónappal később vette észre.

Tehát, szerintem ez nem mérvadó. Ha találkozni akar veled, érdekled egyébként, szerintem semmit se számít, látod enélkül is lehet házasságot kötni...

2023. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért gondolom ti már nem 20-25 évesek vagytok. Az idősebbek szoktak inkább telefonálgatni csetelés helyett, a fiatalabbak pedig inkább az utóbbit. Ezért az ő szemszögükből más a megítélés.
2023. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igazából még ezen kívül, amit furcsa, hogy a baráti körével állandóan tervezgetnek, szervezgetnek kirándulásokat, utazásokat, de velem kevésbé. Pl idén (érthető módon) még ő is a haverjaival ment külföldi nyaralni, én pedig legjobb barátnőmmel. De ő most augusztusban még megy a haverokkal a Dolomitokba több napra kirándulni, szeptemberre pedig raftingolást szerveznek, azt hiszem, Szlovéniába.

De sehova sem hívott, mintha így ellenne a szingli barátaival, megy, utazgat.. és nekem ez sem esik jól, hogy így nem szervez bele az életébe, vagy hogy mondjam. Anyukám az új párjával 1 hónapja van együtt, és megyünk még családdal pár napra Balcsira, de anya pl az új párját már el is hívta erre a pár napos Balatonozásra.


Egyébként heti 3x talizunk kb, de sajnos eddig a hétvégék eléggé hülyén alakultak, a 2 hónap alatt 2x volt csak, hogy hétvégén egy egész napot együtt tudtunk tölteni, egyébként hétköznap esténként talizgatunk. Neki elég sok programja van. Meg picit figyelmetlen típus is.


Ez az egész azért furcsa, mert én az elején többször le akartam vele zárni az ismerkedést, mert éreztem, hogy kommunikációban stb mások vagyunk, de mindig ő erősködött, hogy folytassuk. Meg eleve ő akarta komolyabb vizekre evezni a dolgot. Szóval így, hogy belelkesültem, már kezdenek rosszul esni ezek a dolgok...

2023. júl. 25. 12:01
 18/18 anonim ***** válasza:

De ha jól értem, még csak rövid ideje vagytok együtt.


Amúgy a 15.ös válaszoló vagyok, és 28-éves vagyok, nem áll távol tőlem a chatelgetés, a férjem az akitől távol áll inkább, ő 30-éves. De igaza van az egyik válaszolónak, nem 20-25 évesek vagyunk, meg valóban mi pl.elég korán házasodtunk azért merőben más életet élünk mint a "mai fiatalok".


De, lényegében amit leszerettem volna írni az az, hogy szerintem nem baj ha külön megy barátaival kirándulgatni, amúgy a barátainak már bemutatott?

Esetleg valamelyik családtagjának, szüleinek?

Én akkor aggódnék talán, ha mondjuk a következőre nem hívna meg, de mondjuk vegyük azt is figyelembe lehet, senki se hívja meg a párját, akkor pedig érthető, mert azt mondtad a szingli barátaival szervezi a programot, lehet nem szeretne sértő lenni, vagy ez egy hagyomány náluk hogy így mennek.

Miért nem kérdezel rá?

Nyilván ne cseszd le, csak finoman érdeklődj, és beszéljetek meg mindent ami zavar bármelyikőtöket, ez a kulcsa egy jó kapcsolatnak.

Bármit az égvilágon meglehet beszélni, semmi se ciki.


A másik, hogy engem zavarna egy úgymond még idegen egy családi nyaraláson, hiszen 1-hónapja vannak együtt? Mármint anyukád és a barátja.

Ha sokszor találkoztam volna vele, sokat beszéltünk volna nem zavarna, de úgy hogy ha alig akkor igen.

De ez már csak én vagyok, de látod ezzel azt akartam kifejezni, hogy egy szeretetkapcsolatba, mint egy baráti kör, vagy egy családi közeg kicsit nehéz lehet beengedni egy idegent, mert nincs még felé olyan szeretet, az majd idővel alakul csak ki. De bekell engedni, hogy kialakuljon, csak valakinek ez nehéz. Lehet a barátodnak is, én azt javaslom hogy kérdezd meg.

2023. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!