Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek be nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek be nem áll szája egész nap mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóhoz se enged egész nap csak mondja a magáét legszívesebben rászólnék hogy kussoljál már ember, fogalmam nincs hogy lehet ennyit beszélni egész nap amióta össze költöztünk azóta az idegeimre megy. Próbálok rá oda figyelni megértő lenni de ez nekem nagyon sok, plusz még a messengeren is hívogat a munkahelyen. Komolyan azt hiszi hogy körülötte forog a világ, egyszer nem kérdezné meg amúgy te veled mi van
2023. júl. 25. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts, jobb lesz nélküle.😁
2023. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

és miért nem mondod neki, hogy beszéljen kevesebbet, hallgasson meg téged is, illetve hogy időnként jólesne egy kis csend?

tanulj meg kommunikálni az igényeidért, különben egy szenvedés lesz az együttélés (nem csak vele, hanem bárkivel)

2023. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én hasonló palit egy randin másfél óra után offoltam
2023. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
A nők 95%-a ilyen, a nagy büdös semmiről, de azt jó hosszan.
2023. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom, senki másnak nem kellesz, ezért "kell" tűrnöd. Vagy tán fegyvert fogott a fejedhez, hogy a barátnőd legyen?
2023. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Megb@szod es akkor elhalgat nem?
2023. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk sex oral? Es akkor csak be van dugva a száj nem?

Lehet ezért könyörög. Egy kanos ffi utan vagyik

2023. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem válts puncit.
2023. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szánalmasan rossz party lehetsz ha egy ennyire hozzád nem való nőtől sem szabadulsz meg. Gondolom ezt is alig sikerült összehozni. Ilyen a párkapcsolatfüggők sorsa.
2023. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂 Nálam van ilyen magánidő. Reggel nem szól hozzám senki, meg ha melóból hazajöttem, akkor sem. Nő vagyok. Mondd, hogy szeretnél kis csendet, magánidőt. Egyébként érdekes, hogy anyám és férjem idegesít, de pl. a gyerekek egyáltalán nem, mert úgy lettek nevelve, hogyha mondom, hogy magánidő, akkor csak akkor zavarnak, ha vészhelyzet van.
2023. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!