Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar egy pasin az intenzívebben szőrös segg?

Figyelt kérdés
Nekem Pl elég durván az és eléggé zavar :S
2010. okt. 14. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
csubakka rulz
2010. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:
:DDD
2010. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Kösd be cofpba!
2010. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki igazán fog szeretni, nem zavarják majd az ilyen megkülönböztető jelek testeden, hiszen ez egyéni. Engem nem zavarni, hiszen ha férfi, akkor miért is ne lehetne szőrös?!

Manapság az emberek 90%-a a kinézetet részesítik előnyben, pedig sokkal fontosabbak a belső értékek.

Nekem is vannak problémáim túlzottan látható pihéimmel lány létemre. Kisebb koromban még csúfoltak is ez miatt. Engem nagyon zavar, de nem tudok ellene mit tenni.

Ne foglalkozz fele, hiszen férfi vagy. Viszont a lányoknál elfogadhatatlan a többség szerint pl. a bajusz, szőrös kar,...

Minden a kisugárzáson múlik, és azon, hogy elfogadod-e magadat olyannak, amilyen vagy. Isten nem hiába teremtett Téged és nem hiába adta testi egyéniségeidet. Próbáld elfogadni, engem nem zavarna :)

15 L

2010. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
micsoda épeszű 15 éves lány írt előttem... hogy én miért nem találkozok ilyenekkel... igaza van a csajnak!!! :D ne aggódj haver az enyém is szőrös :D
2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:35


hát azért a bajuszt illik lekapni hallod-e..

még anyám is lekapja pedig nem mai csirke, nincs kinek tetszelegnie

2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 éves és milyen jól leírta!:O
2010. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szagtalan addig örülj. A szőrt meg majd megszereted. ÓÓÓÓ én hogy utáltam régen. A mostani párom meg mint egy kis monkey olyan szőrős. Néha nekiesek hajnyíróval a mellkasának ha már nagyon nem bírom. A seggszőrét hála ő nyírja csak az a baj, hogy nem túl gyakran XD

De aztán lehet azért is kedveltem meg ezt a szőr csomót mivel nagy állat barát is vagyok. :)

2010. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolóknak :D, Hát leszedni nemhiszem hogy fogom mégis csak férfi vagyok szedem sok helyen (arc, hónalj stb.) és a seggen valahogy nemérzem kellőnek, de mégis zavar :D
2010. okt. 14. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:

16:38

Köszi, hogy épszerűnek neveztél:P Én meg nem túl sok épeszű hímemberrel futok össze az utcákon. :(

2010. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!