Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Ahol gyereket tervezetetek és még előtte vége lett..miért?


Vagy esetleg eljegyzés után lett vége, miért..?


Talán ezeket nehezebb feldolgozni mintha ezek nélkül lenne szakítás..


2023. júl. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne nehezebb? Inkább könnyebb, hogy nem köt még össze semmi, tudunk tiszta lappal kezdeni.

Maradjunk inkább együtt még tíz évig? Vagy gyereket is csináljunk, ha már egyszer megbeszéltük? Még mit nem!

2023. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem nehezebb, sőt hálát adnék az égnek, hogy nincs gyerek, sem esküvő.
2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Olyan kapcsolatom volt ahol a nő akart gyereket, én pedig nem. Ezért is lett vége.
2023. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3as mennyi idő után lett vége?


Azért nehezebb talán mert a " nagyon komoly tervek" nem valósulnak meg mégsem

2023. júl. 26. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Így is lehet nézni, de úgy is, hogy ha egy nem megfelelő emberrel kötsz házasságot, esetleg még gyerek is születik egy szar kapcsolatba, annak a levét később fogjátok meginni.
2023. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eljegyzés volt 4 év után. Bele is vágtunk a baba dologba.

De ahogy ezek elindultak, egy rossz társaságba keveredett. Elkezdett drogozni. Eleinte még elnéztem, a babaprojektet sem jegeltük.

Aztán fél év után egy veszekedés alkalmával megütött, megerőszakolt.

Akkor már 7 hónapja nem jött össze a baba 🙏


Abban a pillanatban szakítottam, a gyűrűt hozzávágtam és többé vissza se néztem.

2023. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!